E-mail marketingový magazín

Novinky, návody, tipy a zajímavosti ze světa e-mail marketingu a on-line marketingu. Digitál nás baví. Nakoukněte s námi do e-mailingového zákulisí a sledujte nové trendy.

10 metrik, které musíte v e-mail marketingu sledovat
14. 12. 2015
Vyhodnocování je neopomenutelnou součástí e-mail marketingové strategie. Z každé kampaně je třeba mít zpětnou vazbu - zjistit, kde je prostor pro zlepšení a co se naopak osvědčilo tak, že to můžeme příště vyzdvihnout. Proto, abychom mohli určit, zda byla kampaň úspěšná, je důležité si předem jasně definovat cíle a metriky, pomocí nichž budeme úspěšnost sledovat. Vyhodnocování následujících 10 metrik je naprostým základem pro efektivní e-mail marketing.
Novinky v Mail Komplet za měsíc listopad
2. 12. 2015
Ani v listopadu ve vývojovém centru Mail Komplet nezaháleli. Můžete se těšit na spoustu nových zásadních funkcionalit, na kterých se ustavičně pracuje. Ale o tom až příště. Co je tedy nového za měsíc listopad?
Šťastné a veselé e-mail marketingové Vánoce s ještě veselejšími výsledky
16. 11. 2015
Vánoční nákupní sezóna už je v plném proudu a není tajemstvím, že pro většinu e-shopů je listopad nejúspěšnějším prodejním měsícem v roce. S přibývajícím počtem online prodejců rapidně rok od roku přibývají i online objednávky. Nenechte si tuto příležitost ujít a začněte plánovat svoji vánoční email-marketingovou strategii.
Novinky v Mail Komplet: Nyní ještě rychlejší a přehlednější
23. 10. 2015
Zlaté české ručičky ve vývojovém centru Mail Komplet se zase činily. Protože se chceme i nadále pyšnit tím nejlepším a naprosto přelomovým editorem na trhu, neustále ho zdokonalujeme. Co pro Vás máme tedy nového?
Víte, jak zníte v e-mailu?
16. 9. 2015
Rádi byste oslovili své zákazníky, uživatele, čtenáře, ale nejste si jisti jak začít? Napsat poutavý článek není jen tak. S trochou tréninku to ale hravě zvládnete. I když vyznáváme rčení “Obsah je králem”, víme, že síla textu není dána pouze jeho obsahem, tedy hlasem, ale i jeho tónem.
Máme ten nejlepší ze všech!
3. 9. 2015
A nebojíme se to říct. Nepodporujeme hříšné chvástání, ale nedá se to jinak popsat – je skvělý, ohromující a přelomový! Předčil naše očekávání a teď má za cíl předčit i ta vaše! Pracujeme na něm bez přestání. Dělá nám radost. Chceme, aby dělal radost i vám. Protože je to ten nejlepší a nejspolehlivější editor pro přípavu e-mailových šablon na našem trhu!
Proč je e-mail marketing stále králem?
30. 7. 2015
Existuje obrovské množství důvodů, proč byste měli přemýšlet o e-mail marketingu a příjemcích vašich e-mailů. Ovšem se vší vážností, víte, jak hodnotný je e-mail marketing? Stojí za to trávit čas nad e-mailovými kampaněmi a klást si otázky, jaký nástroj k realizaci e-mail marketingu použít, co svým příjemcům říct a nabídnout, co příjemci po přečtení e-mailu dělají?
Složka Hromadné a výsledky s odstupem času
22. 7. 2015
Český internetový portál Seznam.cz zavedl v únoru složku Hromadné. Do této složky přichází všechna obchodní sdělení. Zavedení složky vzbudilo mezi marketéry a obchodníky rozruch, neboť nastal propad v otevřenosti emailů a klesly tržby obchodů, které realizují e-mail marketing. Prohlédněte si data, na kterých lze pozorovat dopady této změny a postupný vývoj.
Poskládejte si vlastní newsletter v našem novém editoru!
10. 7. 2015
Rádi bychom vás informovali o nových funkcích v systému Mail Komplet. Vyvinuli jsme chytrý editor, díky kterému bude tvorba vašich kampaní jednoduchá, rychlá a zábavná. Kampaně navíc můžete propojit se svým e-shopem a ušetřit tak mnoho času. Pro lepší komunikaci jsme také přidali online chat a možnost zasílání hodnocení systému. Čtěte dále, co nového vás v aplikaci Mail Komplet čeká.
Vaše databáze se zmenšuje každým rokem – budujte ji!
1. 7. 2015
Špatná zpráva pro vás – vaše databáze ztrácí kontakty. Ano, i ta vaše, právě teď. Co s tím? Databázi musíme průběžně doplňovat o čerstvé kontakty. Využíváte všechny možné cesty? Nebo vám došly nápady? Poradíme jednoduché způsoby zdarma, díky nimž se vaše databáze bude rozrůstat.
Zpět
nahoru