E-mail marketingový magazín

Novinky, návody, tipy a zajímavosti ze světa e-mail marketingu a on-line marketingu. Digitál nás baví. Nakoukněte s námi do e-mailingového zákulisí a sledujte nové trendy.

Desataro e-mailingu, aneb posílejte ty maily správně (2. část)
21. 11. 2017
V minulém seriálu našeho desatera jsme se podívali na prvních 5 bodů, které vám pomohou při tvorbě e-mailové kampaně. Teď nastala ta správná chvíle, dát dohromady zbylých 5 a být králem v e-mailingu.
Ikonky sociálních sítí v novém kabátě
13. 11. 2017
Nové varianty pro ikonky sociálních sítí jsou nyní volně k dispozici ve vašem chytrém editoru. Kromě klasických barevných zde najdete i černobílé variace. Je libo trošku decentnějšího vizuálu?
Filtrujte a segmentujte dle libosti
13. 11. 2017
Vyfiltrovat si příjemce od určitého data a na ty vytvořit samostatný segment? Do seznamů příjemců přibyla nová funkcionalita, která se vám bude určitě hodit. Pojďme se na ni podívat.
Desataro e-mailingu, aneb posílejte ty maily správně (1. část)
9. 11. 2017
Jeden e-mail vládne všemu. Podívejte se s námi na zákoutí e-malingu. Děláte ho správně? Přichystali jsme si pro vás 10 tipů, na které byste neměli při tvorbě e-mailové kampaně zapomenout. Dnes se podíváme na prvních 5.
Vytvořte si cool pozadí
25. 10. 2017
Pozadí dle vašich představ. Vytvořte si e-mailovou kampaň, která lahodí každému oku. Přinášíme vám návod, jak jednoduše nastavit pozadí své e-mailové kampaně.
Jak si vytvořit první e-mailovou kampaň
11. 10. 2017
Řada z vás nám píše, že byste potřebovali poradit s tvorbou první e-mailové kampaně. To pro nás není žádný problém. Tak se na to pojďme podívat krůček po krůčku.
Proč je e-mailing šampion?
29. 9. 2017
Asi většina lidí vidí pod e-mailingem posílání klasického newsletteru s produkty. Některé firmy "zásobují" své zákazníky opravdu hojně a kolikrát posílají e-mailové kampaně téměř každý den. Tyhle praktiky zákazníky odradí a začínají chápat e-mailing jako něco, co není moc fajn. Je to ale pravda? Je e-mailing na tom opravdu tak špatně?
DMARC, k čemu vlastně slouží?
12. 9. 2017
DMARC. Technologie, která je pro vás ve světe e-mail marketingu víc než důležitá. Co to vlastně je DMARC a proč byste jej měli využívat?
Teplotní mapy v systému Mail Komplet
23. 8. 2017
Do našeho systému přibyla jedna opravdu žhavá novinka. Jedná se o teplotní mapy, které slouží jako statistický nástroj pro vyhodnocení vašich e-mailových rozesílek. Zjistěte jednoduše, co vaše zákazníky opravdu zajímá a na co nejvíce klikají.
Nespalte se při e-mailingu kvůli neznalosti zákona 480/2004 sb.
20. 7. 2017
Legislativa v e-mail marketingu je žhavé téma. Chcete-li posílat e-maily a dělat e-mail marketing, musíte být v souladu s legislativou. Pokud tomu tak není, hrozí vám pokuta. V tomto videu se dozvíte všechno o zákoně 480/2004 Sb. Shlédnutí videa vám pomůže pochopit stávající právní úpravu a získáte díky němu základ pro lepší pochopení GDPR ve vzahu k e-mail marketingu.
Zpět
nahoru