Všechny články

Ikonky sociálních sítí v novém kabátě

Nové varianty pro ikonky sociálních sítí jsou nyní volně k dispozici ve vašem chytrém editoru. Kromě klasických barevných zde najdete i černobílé variace. Je libo trošku decentnějšího vizuálu?

Ikonky sociálních sítí v novém kabátě

Proč jsme se rozhodli pro takovou změnu?

Sociální sítě hýbou světem a na tuto dobu by se hodilo přísloví "Kolik sociálních sítí ovládáš, tolikrát jsi člověkem". Ne všem se mohou zavděčit barevné varianty ikonek sociálních sítí. Do některých e-mailových kampaní se nemusí ani hodit a proto jsme se rozhodli vytvořit trošku střídmější styl. Co si budeme nalhávat. Černá barva patřila vždycky k jednoduššímu a decentnějšímu stylu a proto ji nyní najdete v našem systému. 

Jak změním ikonky sociálních sítí? 

Jednoduše. Při tvorbě e-mailové kampaně si klasicky zvolíte ty sociální sítě, které využíváte.

Označíte pole se sociálními sítěmi a v pravé části kliknete na možnost Nastavení bloku. 

Vyberete si, která varianta se vám nejvíce zamlouvá. Jak bylo výše zmíněno. Nové varianty jsou zde černá a černá s obrysy.

No a je hotovo. Ikony se změní do požadované variace. Věříme, že vám tento návod pomohl a nastavit ikony sociálních sítí bude pro vás určitě hračka. 

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Reshoper je za námi

  Koncem ledna se v Praze konala největší e-commerce akce v České republice Reshoper 2020. Mail Komplet na této události samozřejmě nesměl chybět. Co nás nejvíce zaujalo a jak jsme si veletrh užili?

 • Marketingový kalendář 2020

  Připravili jsme si pro vás marketingový kalendář pro rok 2020. Marketingových akcí není nikdy dost a s naším kalendářem se v nich neztratíte.

 • Webinář o Shoptet doplňku

  Rozhodli jsme se, že začáátek ledna vezmeme útokem a připravíme si pro vás webinář. Tentokrát na téma Shoptet doplněk a jak jej plnohodnotně využít.

 • Vánoce jsou za dveřmi

  Připravili jsme si pro vás dárky, které vám zjednodušší přípravu nejen vašich vánočních a výprodejových kampaní. Váš e-mailing bude skvělý po celý rok!

 • Trendy v designu 2019 | 4. díl

  Jaké jsou trendy v motion designu? 3D nebo 2D animace? Jak oživit obal vašeho výrobku? Jaké materiály obalů jsou trendy?

 • Trendy v designu 2019 | 3. díl

  Jak dnes oživit logo, aby zaujalo vaši cílovku? Čím se v brandingu dá odlišit od konkurence? Co je v brandingu trendy?

Zpět
nahoru