E-mail marketingový magazín

Novinky, návody, tipy a zajímavosti ze světa e-mail marketingu a on-line marketingu. Digitál nás baví. Nakoukněte s námi do e-mailingového zákulisí a sledujte nové trendy.

Proč využívat e-mail marketing a hromadné rozesílání emailů
18. 8. 2014
Častým argumentem proč začít s e-mail marketingem je skutečnost, že náklady spojené se získáním nového zákazníka mohou být až 5x vyšší, než náklady na udržení stávajícího.
Proč pro hromadné rozesílky používat specializovaný nástroj?
18. 8. 2014
V tomto článku se dozvíte, jaká nebezpečí nese hromadné rozesílání e-mailů bez užití profesionálního nástroje, tedy svépomocí či přes neprofesionálního poskytovatele. Vyhněte se zbytečným problémům.
Optimalizujte své e-maily pro mobilní zařízení
14. 8. 2014
Před deseti lety si e-mailoví marketéři mohli být jistí, že jejich e-mail bude v pořádku doručen, otevřen a přečten na počítači či notebooku. Dnes však je velmi pravděpodobné, že si váš e-mail uživatel otevře na svém smartphonu nebo tabletu. Jaké kroky tedy podniknout, aby váš e-mail marketing odrážel specifika pro čtení na mobilních zařízeních?
Podívejte se, co dokáže pouhá záměna obrázků za HTML formu e-mailu
18. 7. 2014
Přečtěte si, jaký výsledek přineslo A/B testování jedné z kampaní společnosti OKAY, u které byla použita jejich vlastní stávající šablona a nová, navržená grafiky Mail Komplet dle posledních trendů a doporučených postupů v oblasti e-mail marketingu.
Jaké výhody přináší e-mail marketing malým a středním podnikům?
14. 7. 2014
Malé a střední podniky ve snaze zacílit na nové klienty zapomínají na své stávající klienty. Ovšem pokud jsme klienta již získali (a že nás to jistě stálo nemalé úsilí), je škoda o něj nepečovat a ztratit ho. K udržování stálého kontaktu s klientem je e-mail marketing tou nejlepší cestou. V čem tkví jedinečnost a síla e-mail marketingu?
Největší statistika českých a slovenských freemailů. Kdo vládne e-mailové komunikaci?
1. 7. 2014
25 076 089. To je průměrný měsíční počet odeslaných e-mailů přes náš systém. Robert Němec ve své predikci pro rok 2014 zmiňuje, že e-mail marketing bude sexy. Mail Komplet je tak z tohoto pohledu Robert Rosenberg v odesílání hromadné pošty.
Proč neposílat hromadné e-maily z běžného e-mailového klienta
19. 6. 2014
Máte-li menší seznam příjemců, určitě vás napadlo rozeslat hromadné e-maily prostřednictvím svého e-mailového klienta s využitím pole BCC (v horším případě CC). Tento způsob rozesílání e-mailů je sice částečně použitelný, my vám ale ukážeme, proč to není to nejlepší řešení a proč je vhodnější využít systém Mail Komplet.
 Mail Komplet na Youtube
16. 6. 2014
Všimli jste si, že pro vás na Youtube připravujeme obsáhlou video nápovědu? Poznávejte Mail Komplet pohodlně. Ukážeme vám vše, co potřebujete vědět.
Mail Komplet zvládne každý. Nevěříte?
3. 6. 2014
Podívejte se na krátké dvouminutové video a zjistíte sami, že používat Mail Komplet není žádná věda. Udělejte z e-mail marketingu stroj na peníze.
Jak e-mail marketing nedělat
30. 5. 2014
Sami jistě občas narazíte na e-mailové sdělení, které by si zasloužilo, aby se na něm intenzivně zapracovalo. Sepsali jsme základní zásady e-mailového marketingu, které by se měly dodržovat.
Zpět
nahoru