E-mail marketingový magazín

Novinky, návody, tipy a zajímavosti ze světa e-mail marketingu a on-line marketingu. Digitál nás baví. Nakoukněte s námi do e-mailingového zákulisí a sledujte nové trendy.

Jak správně nastavit odkazy v kampani
8. 2. 2018
Nastavujete odkazy v e-mailových kampaních správně? Špatné nastavení může zapříčinit negativní hodnocení v rámci antispamové prověrky a na to navazující padání do SPAMu.
Trendy v e-mail marketingu pro rok 2018
24. 1. 2018
Kam se bude ubírat e-mail marketing v roce 2018? Na co si dát pozor a čemu věnovat největší pozornost? Koukněte na trendy pro tento rok.
Mail Komplet pro každého
18. 1. 2018
Hledáte nástroj pro rozesílání e-mailových kampaní? Chcete své zákazníky oslovit s novými produkty na vašem e-shopu nebo jim předat nějakou důležitou informaci? Systém Mail Komplet je tím pravým, co hledáte.
Přivítejte rok 2018 v novém kabátě
13. 12. 2017
Rok 2017 se pomaličku blíží do zdárného konce. Máme pro vás PFko, které se rozloučí se starým rokem a s otevřenou náručí přivítá rok nový.
Vánoční kampaň jen pro vás
7. 12. 2017
Přípravy na Vánoce jsou v plném proudu, tak proč neokořenit vaše e-mailové kampaně o jednu speciální. Připravili jsme si pro vás vánoční vizuál pro vaše rozesílky. Posílejte e-maily vesele a hlavně vánočně.
Desataro e-mailingu, aneb posílejte ty maily správně (2. část)
21. 11. 2017
V minulém seriálu našeho desatera jsme se podívali na prvních 5 bodů, které vám pomohou při tvorbě e-mailové kampaně. Teď nastala ta správná chvíle, dát dohromady zbylých 5 a být králem v e-mailingu.
Ikonky sociálních sítí v novém kabátě
13. 11. 2017
Nové varianty pro ikonky sociálních sítí jsou nyní volně k dispozici ve vašem chytrém editoru. Kromě klasických barevných zde najdete i černobílé variace. Je libo trošku decentnějšího vizuálu?
Filtrujte a segmentujte dle libosti
13. 11. 2017
Vyfiltrovat si příjemce od určitého data a na ty vytvořit samostatný segment? Do seznamů příjemců přibyla nová funkcionalita, která se vám bude určitě hodit. Pojďme se na ni podívat.
Desataro e-mailingu, aneb posílejte ty maily správně (1. část)
9. 11. 2017
Jeden e-mail vládne všemu. Podívejte se s námi na zákoutí e-malingu. Děláte ho správně? Přichystali jsme si pro vás 10 tipů, na které byste neměli při tvorbě e-mailové kampaně zapomenout. Dnes se podíváme na prvních 5.
Vytvořte si cool pozadí
25. 10. 2017
Pozadí dle vašich představ. Vytvořte si e-mailovou kampaň, která lahodí každému oku. Přinášíme vám návod, jak jednoduše nastavit pozadí své e-mailové kampaně.
Zpět
nahoru