E-mail marketingový magazín

Novinky, návody, tipy a zajímavosti ze světa e-mail marketingu a on-line marketingu. Digitál nás baví. Nakoukněte s námi do e-mailingového zákulisí a sledujte nové trendy.

Jak e-mail marketing nedělat
30. 5. 2014
Sami jistě občas narazíte na e-mailové sdělení, které by si zasloužilo, aby se na něm intenzivně zapracovalo. Sepsali jsme základní zásady e-mailového marketingu, které by se měly dodržovat.
Případová studie - předmět e-mailu a výkon kampaně
14. 5. 2014
O tom, že je předmět důležitý v každé e-mailové kampani, se dočtete všude. Téměř nikde však nenajdete konkrétní příklady provedených změn. Proto se s vámi podělíme o jednu případovu studii.
5 zajímavých postřehů z přednášky „Jak vyzrát na e-mailing?“
14. 4. 2014
"Všichni víme, jak se to má dělat správně, ale málo kdo to tak dělá." řekl Petr Matoušek, marketingový ředitel MALL.cz. Přečtěte si další zajímavé postřehy z přednášky o email marketingu.
Proč dělat e-mail marketing
10. 3. 2014
Lidé se nás občas ptají, proč se tak intenzivně zaměřujeme na e-mail marketing. Myslí si, že jde o SPAM a že se marketing prostřednictvím e-mailu nedá dělat. E-mail je přece zastaralý a málokdo dnes e-maily čte.
Potěšte všechny ženy vřelým e-mailem a popřejte jim k jejich svátku
24. 2. 2014
Mezinárodní den žen, připadající na 8. března, je vhodnou příležitostí k tomu, abychom projevili úctu všem ženám a náš upřímný zájem o ně. K této příležitosti jsme přichystali omezenou nabídku. Do půlnoci 8. března platí 15% sleva na veškeré naše služby. Máte také možnost získat šablonu zdarma.
5 nejdůležitějších faktorů k testování při hromadném rozesílání e-mailů
11. 2. 2014
Každý marketingový odborník, specialista či manažer nechává testovat při rozesílání hromadných e-mailů zcela prioritně předmět zprávy. Přinejmenším to vyplývá z nezávislých průzkumů na toto téma.
Mail Komplet & média
27. 1. 2014
Zajímá vás, jak si náš tým stál v porovnání s konkurencí v StarCube akcelerátoru? Chcete vidět, jak jsme se prezentovali a co o nás nakonec napsali na portálu Lupa.cz? Připravili jsme krátký článek o tom, jak se Mail Komplet promítl v médiích.
Zpět
nahoru