Všechny články

Vytvořte si cool pozadí

Pozadí dle vašich představ. Vytvořte si e-mailovou kampaň, která lahodí každému oku. Přinášíme vám návod, jak jednoduše nastavit pozadí své e-mailové kampaně.

Vytvořte si cool pozadí

Jednoduchá změna pozadí ve vaší kampani

Nepřipadá vám pozadí e-mailových kampaní někdy až příliš nudné? Co takhle oživit vaše rozesílky pozadím dle vašich představ? Přece jen poutavá kampaň osloví více zákazníků než e-mail, který je jednobarevný, nudný a z jeho otevření nemáte žádný požitek. V Mail Kompletu jsme si řekli "dost". Dost jednoduchým a fádním kampaním. Je potřeba to celé tak nějak oživit. A proto jsme si pro vás připravili takové menší překvapení - tvorbu vlastních pozadí pro vaše e-mailové kampaně. Ono mít vlastní originální pozadí v e-mailové kampani může být prostě cool. Tak co? jdeme na to kouknout? 

V návrhu e-mailu dané kampaně je v pravé části nastavení šablony. 

To proklikneme a poté klikneme na možnost Vybrat pozadí z galerie. Otevře se nám prohlížeč veškerých dokumentů, jež jsou v rámci vašeho účtu nahrány do systému. A nyní můžeme vybrat dvě možnosti: 

  • Vytvořit si vlastní pozadí - v nabídce nahrát soubor nahrajete libovolné pozadí.
  • Vybrat si pozadí z naší nabídky - zvolíte možnost Naše pozadí.

 

A je to...Cool e-mailová rozesílka je na světě.

Nezapomneňte ale na pár pravidel, které je důležité dodržovat. E-mail by měl být čitelný. Nepoužívejte nějaké složité pozadí, které sníží čitelnost celého e-mailu. V konečném důsledku by mohlo dojít ke snížení ratingu e-mailu v rámci antispamové prověrky, která hodnotí právě výše zmíněnou čitelnost.

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

Zpět
nahoru