Všechny články

Vánoční kampaň jen pro vás

Přípravy na Vánoce jsou v plném proudu, tak proč neokořenit vaše e-mailové kampaně o jednu speciální. Připravili jsme si pro vás vánoční vizuál pro vaše rozesílky. Posílejte e-maily vesele a hlavně vánočně.

Vánoční kampaň jen pro vás

Nepodceňujte vánoční kampaně

Potřebujete pro svůj e-shop kampaň s vánoční tématikou? Nevíte, jak by měla taková kampaň vypadat? Doba Vánoc je tady a my víme, že času na přípravu kampaní není mnoho. Právě z toho důvodu jsme si pro vás připravili takové menší vánoční překvapení. Do našeho systému jsme implementovali novou šablonu, kterou můžete použít pro své e-mailové rozesílky. Šablona je ve vánočním vizuálu a můžete ji vesele používat. Jediné co stačí, je použít naši šablonu a doplnit vše potřebné:

  • předmět (myslete na to, že jsou Vánoce)
  • preheader
  • produkty (místo obrázků stromků stačí nahrát obrázek vašeho produktu nebo jej nahrát přímo z XML feedu)
  • popisky (nezapomeňte, že dobrý popisek je základem prodeje)
  • ceny
  • a samozřejmě odkazy na váš e-shop

Kde šablonu najdu? 

Po přihlášení do systému začnete klasicky vytvářet vaši novou e-mailovou kampaň. Tedy přes možnost Kampaně v pravé části se proklikáte veškerým nastavením, tak jako když připravujete klasickou kampaň. V části Návrh e-mailu kliknete na možnost Předdefinované šablony. Vyberete kampaň Vaše Vánoce a zvolíte možnost Použít ihned. Vizuál se nahraje do chytrého editoru a na vás tak zůstanou jen finální úpravy, o kterých jsme si řekli výše. Dříve než kampaň odešlete, tak nezapomeňte, že v pravém horním rohu jsou možnosti šablony, v rámci kterých je potřeba nahrát i textovou verzi. Jediné co je potřeba, je zvolit položku přenačíst z HTML. 

A máme hotovo. Vánoční kampaň je nachystaná a můžete ji rozeslat mezi své zákazníky. Tak posílejte šťastné a veselé kampaně. 

Váš Mail Komplet

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

Zpět
nahoru