Nepropásněte žádnou e-mail marketingovou novinku. Sledujte Boldem blog.

Přejit na blog
Všechny články

Vánoční kampaň jen pro vás

Přípravy na Vánoce jsou v plném proudu, tak proč neokořenit vaše e-mailové kampaně o jednu speciální. Připravili jsme si pro vás vánoční vizuál pro vaše rozesílky. Posílejte e-maily vesele a hlavně vánočně.

Vánoční kampaň jen pro vás

Nepodceňujte vánoční kampaně

Potřebujete pro svůj e-shop kampaň s vánoční tématikou? Nevíte, jak by měla taková kampaň vypadat? Doba Vánoc je tady a my víme, že času na přípravu kampaní není mnoho. Právě z toho důvodu jsme si pro vás připravili takové menší vánoční překvapení. Do našeho systému jsme implementovali novou šablonu, kterou můžete použít pro své e-mailové rozesílky. Šablona je ve vánočním vizuálu a můžete ji vesele používat. Jediné co stačí, je použít naši šablonu a doplnit vše potřebné:

 • předmět (myslete na to, že jsou Vánoce)
 • preheader
 • produkty (místo obrázků stromků stačí nahrát obrázek vašeho produktu nebo jej nahrát přímo z XML feedu)
 • popisky (nezapomeňte, že dobrý popisek je základem prodeje)
 • ceny
 • a samozřejmě odkazy na váš e-shop

Kde šablonu najdu? 

Po přihlášení do systému začnete klasicky vytvářet vaši novou e-mailovou kampaň. Tedy přes možnost Kampaně v pravé části se proklikáte veškerým nastavením, tak jako když připravujete klasickou kampaň. V části Návrh e-mailu kliknete na možnost Předdefinované šablony. Vyberete kampaň Vaše Vánoce a zvolíte možnost Použít ihned. Vizuál se nahraje do chytrého editoru a na vás tak zůstanou jen finální úpravy, o kterých jsme si řekli výše. Dříve než kampaň odešlete, tak nezapomeňte, že v pravém horním rohu jsou možnosti šablony, v rámci kterých je potřeba nahrát i textovou verzi. Jediné co je potřeba, je zvolit položku přenačíst z HTML. 

A máme hotovo. Vánoční kampaň je nachystaná a můžete ji rozeslat mezi své zákazníky. Tak posílejte šťastné a veselé kampaně. 

Váš Mail Komplet

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Mail Komplet bude končit. Přesuňte svůj účet do Boldem co nejdříve

  Doba jde dopředu. A my též. Už nějakou dobu pracujeme na tom, aby tvorba vašich e-mailingových kampaní byla rychlejší, jednodušší a efektivnější. A právě proto jsme pro vás vytvořili nový nástroj Boldem.

 • Finanční plánování v podnikání – jak na něj?

  Ve spolupráci s partnerem Lemonero specializujícím se na chytré financování e-shopů jsme pro vás připravili základní informace k finančnímu plánování pro váš byznys.

 • Mail Komplet ve zcela novém kabátě

  Svět technologií se neustále vyvíjí a rok co rok se tempo „zrychluje“. Zrychluje se natolik, že je někdy obtížné udržet se všemi změnami krok. Pokud nepůjdete „s dobou“, jednoduše řečeno, ujede Vám vlak.

 • Marketingové trendy pro rok 2022

  V posledních letech došlo k dramatické digitální transformaci marketingu. Současná světová situace tento trend ještě více zvýraznila. Prostředí online marketingu je dynamičtější než kdykoli předtím.

 • Změny cookies v roce 2022

  Znáte to, přijdete na stránky a hned na Vás vyskakuje lišta s informacemi o tom, že se ukládají nějaké cookies. Většina z nás bezmyšlenkovitě kliká na souhlasím a pokračuje na obsah. Co se změní v novém roce?

 • Příprava e-mailové šablony v MJML - 2. díl – Responzivní e-maily snadno a rychle

  Nejste zdatní v HTML kódování, ale zároveň byste raději rozesílali e-maily v HTML kódu? V tomto díle zjistíte, jak je snadné vytvořit kódovanou šablonu takřka bez jakýchkoliv znalostí o HTML kódování.

Zpět
nahoru