Všechny články

Přivítejte rok 2018 v novém kabátě

Rok 2017 se pomaličku blíží do zdárného konce. Máme pro vás PFko, které se rozloučí se starým rokem a s otevřenou náručí přivítá rok nový.

Přivítejte rok 2018 v novém kabátě

PFko, bez kterého by ten konec roku nebyl to pravé

Vánoční kampaň, kterou jsme vám ukázali v minulém díle, nám úplně nestačila a proto jsme se rozhodli, že vám dáme ještě jeden malý dárek. Jedná se o předpřipravené blahopřání ke konci roku. Můžete jej používat dle libosti. Určitě si nezapomeňte změnit předmět a preheader. Jsou zde pouze přednastaveny. Nicméně celý vizuál je jen váš. :)

Pokud nabízíte v rámci e-shopu nějakou slevu, tak je v těle e-mailu možnost vložení i slevového kódu, který svým zákazníkům můžete nabídnout jako uvítací dárek do roku 2018. 

Kde PFko najdete? 

Při vytváření nové kampaně v rámci 4. kroku zvolíte možnost Předdefinované šablony. Kampaň je pojmenovaná jako PF 2018. Pokud na ni kliknete, tak se vám zobrazí dvě možnosti. Buď náhled, kde se podíváte, jak daná kampaň vypadá a nebo možnost Použít ihned. V případě tohoto kroku se vám kampaň nahraje přímo do návrhu e-mailu a můžete s ní dále pracovat. 

Edit: 20. 12. 2017: 

Do našeho systému přibyly ještě dvě další šablony. Jedna je animovaná a doplněná gifem (animovaným obrázkem). Ovšem pozor. E-mailový klient Outlook nedokáže gif zpracovat a v samotné kampani bude pouze obrázek bez pohybu. Najdete ji pod názvem PF 2018 animovaná. Druhá střídmější je v červeném podání a nese název Šťastné a veselé. 

Doufáme, že vám kampaně pomohou pro inspiraci nebo v samotném použití a plně je využijete. 

Tak a teď už zbývá jen to jediné: 

Šťastné a veselé
Váš Mail Komplet

 

 

 

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Reshoper je za námi

  Koncem ledna se v Praze konala největší e-commerce akce v České republice Reshoper 2020. Mail Komplet na této události samozřejmě nesměl chybět. Co nás nejvíce zaujalo a jak jsme si veletrh užili?

 • Marketingový kalendář 2020

  Připravili jsme si pro vás marketingový kalendář pro rok 2020. Marketingových akcí není nikdy dost a s naším kalendářem se v nich neztratíte.

 • Webinář o Shoptet doplňku

  Rozhodli jsme se, že začáátek ledna vezmeme útokem a připravíme si pro vás webinář. Tentokrát na téma Shoptet doplněk a jak jej plnohodnotně využít.

 • Vánoce jsou za dveřmi

  Připravili jsme si pro vás dárky, které vám zjednodušší přípravu nejen vašich vánočních a výprodejových kampaní. Váš e-mailing bude skvělý po celý rok!

 • Trendy v designu 2019 | 4. díl

  Jaké jsou trendy v motion designu? 3D nebo 2D animace? Jak oživit obal vašeho výrobku? Jaké materiály obalů jsou trendy?

 • Trendy v designu 2019 | 3. díl

  Jak dnes oživit logo, aby zaujalo vaši cílovku? Čím se v brandingu dá odlišit od konkurence? Co je v brandingu trendy?

Zpět
nahoru