Všechny články

Poskládejte si vlastní newsletter v našem novém editoru!

Rádi bychom vás informovali o nových funkcích v systému Mail Komplet. Vyvinuli jsme chytrý editor, díky kterému bude tvorba vašich kampaní jednoduchá, rychlá a zábavná. Kampaně navíc můžete propojit se svým e-shopem a ušetřit tak mnoho času. Pro lepší komunikaci jsme také přidali online chat a možnost zasílání hodnocení systému. Čtěte dále, co nového vás v aplikaci Mail Komplet čeká.

Poskládejte si vlastní newsletter v našem novém editoru!

Interaktivní skládání šablony

Šablonu si poskládáte dle vašich představ a potřeb. V nabídce naleznete všechny základní bloky: text, obrázek, produkt (ano, do systému můžete nahrát své produkty!), sdílení na sociálních sítích, tlačítka, oddělovače. Vše pouze chytíte a přesunute na dané místo. Další nastavení pak provádíte pomocí nabídky vpravo v okně.

 

Propojení s e-shopem pomocí XML feedu (Heureka.cz, Zboží.cz, Heureka.sk)

Vlastníte e-shop? Mail Komplet můžete propojit s vaším e-shopem a vytvářet kampaně na míru. V chytrém editoru jednoduše poskládáte newsletter z vašich produktů, které do systému nahrajete pomocí zbožového XML feedu používaného pro Heureka.cz, Zboží.cz a Heureka.sk. Tato funkce vám usnadní práci, newsletter vytvoříte v několika minutách a můžete ihned rozesílat.

Podpora online přímo v systému

Abychom mohli pružně reagovat na vaše dotazy a pomáhat vám při používání systému, zavedli jsme online chat přímo v systému. Na chatu se nás můžete na cokoliv ptát, pokud máte nějaký problém s přípravou kampaně či se systémem, společně jej přes online chat vyřešíme.

Smajlíková zpětná vazba

Chceme systém vyvíjet a zlepšovat. K tomu potřebujeme znát váš názor, vaši zkušenost a vaše potřeby. Překáží vám něco v systému? Ocenili byste nějakou novou funkci? Co se vám na systému líbí? Můžete nám psát své názory. Díky vašim podnětům budeme aplikaci vyvíjet dál a hlouběji tak, aby byla uživatelsky co nejpříjemnější.

 

Vyzkoušejte nyní

Tento článek je shrnutím základních změn, které v systému naleznete. Prozkoumejte nový editor sami a dejte nám vědět! Uvítáme jakékoliv připomínky a názory, pomohou nám při vývoji systému. 

Přihlásit do administrace

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Reshoper je za námi

  Koncem ledna se v Praze konala největší e-commerce akce v České republice Reshoper 2020. Mail Komplet na této události samozřejmě nesměl chybět. Co nás nejvíce zaujalo a jak jsme si veletrh užili?

 • Marketingový kalendář 2020

  Připravili jsme si pro vás marketingový kalendář pro rok 2020. Marketingových akcí není nikdy dost a s naším kalendářem se v nich neztratíte.

 • Webinář o Shoptet doplňku

  Rozhodli jsme se, že začáátek ledna vezmeme útokem a připravíme si pro vás webinář. Tentokrát na téma Shoptet doplněk a jak jej plnohodnotně využít.

 • Vánoce jsou za dveřmi

  Připravili jsme si pro vás dárky, které vám zjednodušší přípravu nejen vašich vánočních a výprodejových kampaní. Váš e-mailing bude skvělý po celý rok!

 • Trendy v designu 2019 | 4. díl

  Jaké jsou trendy v motion designu? 3D nebo 2D animace? Jak oživit obal vašeho výrobku? Jaké materiály obalů jsou trendy?

 • Trendy v designu 2019 | 3. díl

  Jak dnes oživit logo, aby zaujalo vaši cílovku? Čím se v brandingu dá odlišit od konkurence? Co je v brandingu trendy?

Zpět
nahoru