Všechny články

Novinky v Mail Komplet: Nyní ještě rychlejší a přehlednější

Zlaté české ručičky ve vývojovém centru Mail Komplet se zase činily. Protože se chceme i nadále pyšnit tím nejlepším a naprosto přelomovým editorem na trhu, neustále ho zdokonalujeme. Co pro Vás máme tedy nového?

Novinky v Mail Komplet: Nyní ještě rychlejší a přehlednější

Ještě rychleji

Nestačilo nám, že newsletter vytvoříte pomocí našeho Chytrého drag and drop editoru už za 10 minut. Čas stojí peníze a my šetříme s Vámi.

Kampaně

Záložka kampaně prošla velkými změnami. Pro lepší přehlednost se nyní zobrazují i náhledy jednotlivých kampaní a pro větší rychlost můžete kampaně filtrovat podle názvu i popisků. Přidali jsme navíc odkazy pro rychlý přechod na jednotlivé kroky tvorby kampaně – už žádné zbytečné klikání! Při tvorbě nové kampaně se automaticky zobrazují Vaše uložené šablony. V případě, že si přejete vytvořit kampaň zcela odlišnou, stačí jednoduše kliknout na předdefinované šablony a vybrat si. Navíc si kampaň můžete uložit v každém z kroků.

Šablony

Ani záložku šablony jsme nenechali bez povšimnutí. Nově se stejně jako u přehledu kampaní zobrazují náhledy šablon i okno filtru. Novou šablonu si můžete zvolit jediným kliknutím. Stačí si vybrat, jestli chcete pracovat v našem Chytrém drag and drop nebo WYSIWYG editoru.

Ještě přehledněji

Ano i práce se soubory je zase o něco příjemnější. Nově si v našem systému můžete vytvářet složky. Vaše obrázky budou odteď přehledně roztříděné - už žádné zdlouhavé hledání.

Zní to skvěle? Nemůžete se dočkat?

Pojďte si práci v našem editoru hned vyzkoušet

Připravujeme pro Vás další novinky a aktualizace a že je na co se těšit... Vše můžete sledovat na Facebooku nebo se přihlašte k odběru našeho newsletteru.

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Reshoper je za námi

  Koncem ledna se v Praze konala největší e-commerce akce v České republice Reshoper 2020. Mail Komplet na této události samozřejmě nesměl chybět. Co nás nejvíce zaujalo a jak jsme si veletrh užili?

 • Marketingový kalendář 2020

  Připravili jsme si pro vás marketingový kalendář pro rok 2020. Marketingových akcí není nikdy dost a s naším kalendářem se v nich neztratíte.

 • Webinář o Shoptet doplňku

  Rozhodli jsme se, že začáátek ledna vezmeme útokem a připravíme si pro vás webinář. Tentokrát na téma Shoptet doplněk a jak jej plnohodnotně využít.

 • Vánoce jsou za dveřmi

  Připravili jsme si pro vás dárky, které vám zjednodušší přípravu nejen vašich vánočních a výprodejových kampaní. Váš e-mailing bude skvělý po celý rok!

 • Trendy v designu 2019 | 4. díl

  Jaké jsou trendy v motion designu? 3D nebo 2D animace? Jak oživit obal vašeho výrobku? Jaké materiály obalů jsou trendy?

 • Trendy v designu 2019 | 3. díl

  Jak dnes oživit logo, aby zaujalo vaši cílovku? Čím se v brandingu dá odlišit od konkurence? Co je v brandingu trendy?

Zpět
nahoru