Všechny články

Novinky v Mail Komplet: Nyní ještě rychlejší a přehlednější

Zlaté české ručičky ve vývojovém centru Mail Komplet se zase činily. Protože se chceme i nadále pyšnit tím nejlepším a naprosto přelomovým editorem na trhu, neustále ho zdokonalujeme. Co pro Vás máme tedy nového?

Novinky v Mail Komplet: Nyní ještě rychlejší a přehlednější

Ještě rychleji

Nestačilo nám, že newsletter vytvoříte pomocí našeho Chytrého drag and drop editoru už za 10 minut. Čas stojí peníze a my šetříme s Vámi.

Kampaně

Záložka kampaně prošla velkými změnami. Pro lepší přehlednost se nyní zobrazují i náhledy jednotlivých kampaní a pro větší rychlost můžete kampaně filtrovat podle názvu i popisků. Přidali jsme navíc odkazy pro rychlý přechod na jednotlivé kroky tvorby kampaně – už žádné zbytečné klikání! Při tvorbě nové kampaně se automaticky zobrazují Vaše uložené šablony. V případě, že si přejete vytvořit kampaň zcela odlišnou, stačí jednoduše kliknout na předdefinované šablony a vybrat si. Navíc si kampaň můžete uložit v každém z kroků.

Šablony

Ani záložku šablony jsme nenechali bez povšimnutí. Nově se stejně jako u přehledu kampaní zobrazují náhledy šablon i okno filtru. Novou šablonu si můžete zvolit jediným kliknutím. Stačí si vybrat, jestli chcete pracovat v našem Chytrém drag and drop nebo WYSIWYG editoru.

Ještě přehledněji

Ano i práce se soubory je zase o něco příjemnější. Nově si v našem systému můžete vytvářet složky. Vaše obrázky budou odteď přehledně roztříděné - už žádné zdlouhavé hledání.

Zní to skvěle? Nemůžete se dočkat?

Pojďte si práci v našem editoru hned vyzkoušet

Připravujeme pro Vás další novinky a aktualizace a že je na co se těšit... Vše můžete sledovat na Facebooku nebo se přihlašte k odběru našeho newsletteru.

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

Zpět
nahoru