Všechny články

Novinky v Mail Komplet za měsíc listopad

Ani v listopadu ve vývojovém centru Mail Komplet nezaháleli. Můžete se těšit na spoustu nových zásadních funkcionalit, na kterých se ustavičně pracuje. Ale o tom až příště. Co je tedy nového za měsíc listopad?

Novinky v Mail Komplet za měsíc listopad

Veřejný náhled šablony

Nově si v Mail Komplet můžete zobrazit veřejný náhled vaší šablony. Znamená to tedy, že od nynějška nemusíte hned posílat testovací e-mail, můžete si průběžně kontrolovat váš newsletter ve webové verzi a to pomocí pouhého jednoho kliknutí. Podělte se tak např. s kolegou o průběžný stav šablony, kterou jste společně namýšleli. Jak? Jednoduše mu pošlete odkaz. Kde veřejný náhled najdete? 

Průběžně aktualizujeme a rozšiřujeme výukové centrum

Nově se můžete dočíst několik užitečných rad o pomocných nástrojích pro správu seznamů příjemců. Poradíme vám například, jak najít chybné e-maily nebo sloučit více seznamů příjemců bez duplicitních záznamů.

Doplnili jsme také podrobný návod na import příjemců z textu.

Vítáme také naše nové zákazníky 

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR je ústředním orgánem státní správy ve věcech regionální politiky, politiky bydlení a dalších vymezených úsecích správy.

IMCoPharma a.s. tvoří obchodní alianci mezi EU a CIS.

FRUITISIMO FRESH s.r.o. je ovocný bar, který dnes působí již více jak na 40 místech v České republice.

TIVIS s.r.o. je dodavatel širokého sortimentu kvalitní elektroniky.

Díky T-shock, s.r.o. si už 9 let můžete navrhovat svoje vlastní krásná trička a další produkty.

a mnoho dalších.

Podělte se s námi o své názory

Protože nás zajímají vaše názory, přidali jsme také k našim článkům možnost přidávat komentáře a diskutovat. Komentujte, diskutujte, ptejte se. Jsme tu pro Vás vždy, když nás potřebujete.

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Reshoper je za námi

  Koncem ledna se v Praze konala největší e-commerce akce v České republice Reshoper 2020. Mail Komplet na této události samozřejmě nesměl chybět. Co nás nejvíce zaujalo a jak jsme si veletrh užili?

 • Marketingový kalendář 2020

  Připravili jsme si pro vás marketingový kalendář pro rok 2020. Marketingových akcí není nikdy dost a s naším kalendářem se v nich neztratíte.

 • Webinář o Shoptet doplňku

  Rozhodli jsme se, že začáátek ledna vezmeme útokem a připravíme si pro vás webinář. Tentokrát na téma Shoptet doplněk a jak jej plnohodnotně využít.

 • Vánoce jsou za dveřmi

  Připravili jsme si pro vás dárky, které vám zjednodušší přípravu nejen vašich vánočních a výprodejových kampaní. Váš e-mailing bude skvělý po celý rok!

 • Trendy v designu 2019 | 4. díl

  Jaké jsou trendy v motion designu? 3D nebo 2D animace? Jak oživit obal vašeho výrobku? Jaké materiály obalů jsou trendy?

 • Trendy v designu 2019 | 3. díl

  Jak dnes oživit logo, aby zaujalo vaši cílovku? Čím se v brandingu dá odlišit od konkurence? Co je v brandingu trendy?

Zpět
nahoru