Všechny články

Mail Komplet rozdává! Vánoční šablony a rozesílka na neomezený počet kontaktů ZDARMA!

Abychom našim věrným i novým zákazníkům ulehčili práci a ušetřili čas ve vánočním shonu, zaúkolovali jsme našeho designera, který vám připravil několik fantastických vánočních šablon. Ano, šablony zdarma pro všechny! A máme další vánoční překvapení - jednu rozesílku na neomezený počet kontaktů zcela ZDARMA!

Mail Komplet rozdává! Vánoční šablony a rozesílka na neomezený počet kontaktů ZDARMA!

Šablony naleznete v sekci předdefinované šablony. Každou šablonu lze navíc modifikovat. V kolonce vybraný blok zvolte celou šablonu a poté už si můžete sami zvolit obrázek na pozadí, který se vám nejvíce líbí. U každého bloku lze navíc nastavit průhledné pozadí.

Nemáte ještě účet Mail Komplet?

Nevadí, můžete to ihned napravit. I pro vás máme samozřejmě šablony zdarma a navíc i nově registrovaným zákazníkům umožníme udělat rozesílku zcela zdarma.

A to na NEOMEZENÝ POČET KONTAKTŮ!

Udělejte svým zákazníkům radost vánočním přáním či kampaní, vyzkoušejte si sílu e-mail marketingu a užívejte ušetřený čas, který vám náš systém zajistí. Že zadarmo ani kuře nehrabe? U nás v Mail Komplet to o Vánocích neplatí.

Co musím udělat pro neomezenou rozesílku zdarma?

1. Založit si účet v systému Mail Komplet.

Založit účet

2. Zvolte v kolonce "Jak jste se o nás dozvěděli" možnost "Jiné". Objeví se okno poznámky, do kterého napište Vánoce 2015.

3. Automaticky vám přijdou přihlašovací údaje. Můžete si tedy nahrát potřebné seznamy příjemců a zkoušet práci v systému.

4. Kontaktujte prosím poté naši zákaznickou podporu, která vám zdarma dobije vámi požadovaný počet kreditů na jednu vánoční rozesílku (platí až do konce roku 2015). Kampaň vám také zkontrolujeme a poradíme, jak ji zefektivnit.

+420 517 070 000

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

Zpět
nahoru