Všechny články

Neházejte všechny do jednoho pytle! Třiďte své kampaně do skupin

Protože je naším cílem aplikaci Mail Komplet co nejvíce "vymazlit", přemýšleli jsme, jak udělat práci s kampaněmi ještě přehlednější - a skupiny jsou na světě. Také pro vás máme jako dárek zdarma novou předdefinovanou šablonu.

Neházejte všechny do jednoho pytle! Třiďte své kampaně do skupin

Nyní si můžete své kampaně třídit do zmíněných skupin a přehledně je označovat barevnými štítky, které vám pomůžou v orientaci.

Posíláte z více e-mailových adres v různých jazycích (například info@webkomplet.cz, info@webkomplet.sk a info@webkomplet.pl)? Vytvořte si skupiny podle tohoto kritéria, zobrazte si kampaně jen v dané skupině a pracujte pouze s nimi. 

Vstupuje do vašeho účtu více osob a potřebujete vytvořené kampaně rozlišovat dle autora? Není problém! Nebo máte několik typů kampaní a potřebujete je pro přehlednost zařadit? Sledujte, jak je to jednoduché.

Pomocí tlačítka vpravo stačí kliknout na skupiny, přidat novou skupinu a přiřadit jí barvu. Jakmile je požadovaná skupina vytvořená, stačí zaškrtnout ty kampaně, které do ní patří a zařadit je tak, jak vidíte na následujícím obrázku.

Navíc pro vás máme jako překvapení zcela novou předdefinovanou šablonu zdarma. Naleznete ji v sekci šablony -> předdefinované šablony. Je příkladem toho, jak může vypadat přání k narozeninám pro vaše zákazníky.

Nezastavíme se, stále vyvíjíme a zlepšujeme podle vašich přání. Máte pro nás nějaký tip na zlepšení systému? Ulehčilo by vám něco podstatně práci? Chceme to slyšet! Budeme rádi, když tento článek okomentujete a podělíte se s námi o váš názor.

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

Zpět
nahoru