Všechny články

Vánoce jsou za dveřmi

Připravili jsme si pro vás dárky, které vám zjednodušší přípravu nejen vašich vánočních a výprodejových kampaní. Váš e-mailing bude skvělý po celý rok!

Vánoce jsou za dveřmi

Ti z vás, kteří jste sledovali náš letní webinář, nebo náš listopadový videoblog, už určitě tušíte. A vy, kteří ještě zatím nevíte o co se jedná, těšte se. Věříme, že vám naše vánoční dárky pomohou, aby váš e-mailing byl skvělý a všichni vaši zákazníci spokojeni. 

Mail Kompletní checklist

Pomocí našeho Mail Kompletního checklistu si jednoduše a přehledně nastavíte kampaň v naší aplikaci Mail Komplet. Všech 5 důležitých kroků, které na vás při nastavení kampaně čekají, už pro vás nebudou oříšek. Vše zvládnete během několika minut.  

Newsletterový mix

Je váš newsletter, který ve vaší kampani chystáte 100% připraven k rozeslání? S naším mixem se to dozvíte hned. Věříme, že vám ušetří čas při přípravě vaší kampaně a hlavně budete už přesně vědět, jak na to. 

Přejeme Vám krásné vánoční svátky!
Váš Mail Komplet tým 
 

Pokud budete chtít s čímkoli poradit, stačí využít náš chat v pravém dolním rohu nebo zavolat na naši zákaznickou linku +420 517 070 000. Rádi vám poradíme a vše společně vyřešíme. 

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Mail Komplet bude končit. Přesuňte svůj účet do Boldem co nejdříve

  Doba jde dopředu. A my též. Už nějakou dobu pracujeme na tom, aby tvorba vašich e-mailingových kampaní byla rychlejší, jednodušší a efektivnější. A právě proto jsme pro vás vytvořili nový nástroj Boldem.

 • Finanční plánování v podnikání – jak na něj?

  Ve spolupráci s partnerem Lemonero specializujícím se na chytré financování e-shopů jsme pro vás připravili základní informace k finančnímu plánování pro váš byznys.

 • Mail Komplet ve zcela novém kabátě

  Svět technologií se neustále vyvíjí a rok co rok se tempo „zrychluje“. Zrychluje se natolik, že je někdy obtížné udržet se všemi změnami krok. Pokud nepůjdete „s dobou“, jednoduše řečeno, ujede Vám vlak.

 • Marketingové trendy pro rok 2022

  V posledních letech došlo k dramatické digitální transformaci marketingu. Současná světová situace tento trend ještě více zvýraznila. Prostředí online marketingu je dynamičtější než kdykoli předtím.

 • Změny cookies v roce 2022

  Znáte to, přijdete na stránky a hned na Vás vyskakuje lišta s informacemi o tom, že se ukládají nějaké cookies. Většina z nás bezmyšlenkovitě kliká na souhlasím a pokračuje na obsah. Co se změní v novém roce?

 • Příprava e-mailové šablony v MJML - 2. díl – Responzivní e-maily snadno a rychle

  Nejste zdatní v HTML kódování, ale zároveň byste raději rozesílali e-maily v HTML kódu? V tomto díle zjistíte, jak je snadné vytvořit kódovanou šablonu takřka bez jakýchkoliv znalostí o HTML kódování.

Zpět
nahoru