Všechny články

Vánoce jsou za dveřmi

Připravili jsme si pro vás dárky, které vám zjednodušší přípravu nejen vašich vánočních a výprodejových kampaní. Váš e-mailing bude skvělý po celý rok!

Vánoce jsou za dveřmi

Ti z vás, kteří jste sledovali náš letní webinář, nebo náš listopadový videoblog, už určitě tušíte. A vy, kteří ještě zatím nevíte o co se jedná, těšte se. Věříme, že vám naše vánoční dárky pomohou, aby váš e-mailing byl skvělý a všichni vaši zákazníci spokojeni. 

Mail Kompletní checklist

Pomocí našeho Mail Kompletního checklistu si jednoduše a přehledně nastavíte kampaň v naší aplikaci Mail Komplet. Všech 5 důležitých kroků, které na vás při nastavení kampaně čekají, už pro vás nebudou oříšek. Vše zvládnete během několika minut.  

Newsletterový mix

Je váš newsletter, který ve vaší kampani chystáte 100% připraven k rozeslání? S naším mixem se to dozvíte hned. Věříme, že vám ušetří čas při přípravě vaší kampaně a hlavně budete už přesně vědět, jak na to. 

Přejeme Vám krásné vánoční svátky!
Váš Mail Komplet tým 
 

Pokud budete chtít s čímkoli poradit, stačí využít náš chat v pravém dolním rohu nebo zavolat na naši zákaznickou linku +420 517 070 000. Rádi vám poradíme a vše společně vyřešíme. 

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Marketingový kalendář 2020

  Připravili jsme si pro vás marketingový kalendář pro rok 2020. Marketingových akcí není nikdy dost a s naším kalendářem se v nich neztratíte.

 • Webinář o Shoptet doplňku

  Rozhodli jsme se, že začáátek ledna vezmeme útokem a připravíme si pro vás webinář. Tentokrát na téma Shoptet doplněk a jak jej plnohodnotně využít.

 • Trendy v designu 2019 | 4. díl

  Jaké jsou trendy v motion designu? 3D nebo 2D animace? Jak oživit obal vašeho výrobku? Jaké materiály obalů jsou trendy?

 • Trendy v designu 2019 | 3. díl

  Jak dnes oživit logo, aby zaujalo vaši cílovku? Čím se v brandingu dá odlišit od konkurence? Co je v brandingu trendy?

 • Trendy v designu 2019 | 2. díl

  Jak dnes získat pozornost na webu? Čím se můžete v designu webu odlišit? Co je ve webdesignu trendy?

Zpět
nahoru