Všechny články

Mail Komplet ve zcela novém kabátě

Svět technologií se neustále vyvíjí a rok co rok se tempo „zrychluje“. Zrychluje se natolik, že je někdy obtížné udržet se všemi změnami krok. Pokud nepůjdete „s dobou“, jednoduše řečeno, ujede Vám vlak.

Mail Komplet ve zcela novém kabátě

Naším cílem není nechat tento vlak ujet, chceme v něm sedět! Chceme přicházet se stále novými možnostmi. Chceme, aby byla práce se systémem pro Vás nejen hračka, ale také zábava a radost. Chceme, abyste vytvářely e-maily, které nejen zaujmou Vaše příjemce, ale také Vám zvýší Vaše konverze. Přicházíme proto s něčím úplně novým a velkým. Přicházíme s kompletně novou aplikací! Nejde o žádnou optimalizaci Mail Kompletu, ale o zcela nový nástroj. Takový nástroj si zaslouží nejen nový název, ale také lákavý design. Myslíme si, že se máte určitě na co těšit. Naši milí uživatelé Mail Kompletu a všichni ostatní, kteří jste ve světě e-mail marketingu poprvé, představujeme Vám novou aplikaci Boldem.

Digitální marketing pro Hanku, Firmu i Banku, který již brzo startuje! Doufáme, že Vy budete také u toho. Čeká Vás zcela nové prostředí, které Vám nabídne spoustu možností, které jste možná v Mail Kompletu postrádali.

Proč Boldem a proč zrovna Hanka, Firma a Banka?

Proč Boldem?

E-mail marketingových nástrojů je v dnešním světě spoustu. Ten náš bude unikátní. Chceme se držet na špičce. Boldem není jen e-mailový nástroj, ale je to aplikace, která Vám usnadní komunikaci s Vašimi zákazníky. Ať už to bude přes e-mail, sociální sítě či web.

Bold v anglickém jazyce znamená výrazný / tučný (písmo), ale také odvážný, nebojácný nebo troufalý. Všechny významy krásně vystihují naši myšlenku. V přeneseném slova smyslu tím chceme říct, ať se nebojíte Vaše slova prodat. Sdělte, co sdělit chcete. Předejte Vaše slova dál a nebojte se je jakkoli zvýraznit. Buďte odvážní, jen tak Váš marketing posunete dál!

Proč Hanka, Firma a Banka?

Vycházeli jsme z praxe a dotazů, se kterými jsme se den, co den setkávali. Ať už osobně, přes telefon, e-mail nebo online chat. Každá věc, kterou jsme s Vámi komunikovali, přispěla k vytvoření našeho nového, lepšího nástroje.

Jsme si vědomi toho, že každý náš zákazník se nachází na jiné pozici, má jiné požadavky a také zdroje. Proto jsme tyto požadavky a jednotlivé situace vzaly v potaz. Ať už patříte mezi jednotlivce (Hanka), Firmy nebo korporát (Banka), každý z Vás bude potřebovat jiný přístup a jiné funkce. Aplikace má být přístupná pro všechny uvedené skupiny a má jim nabídnout vše, co potřebují a chtějí.  

Na co se můžete těšit?  

Mail Komplet vs. Boldem login page

Boldem Vám dá čas!

Proč kódovat 10 hodin jednu šablonu, když ji můžete mít za pár minut naklikanou. Nový editor Vám nabídne spoustu nových možností, jak Váš mailing ještě více oživit.

Analyzujte s Boldem!

Práce s analytickými nástroji bude pro Vás odteď jednodušší. V Boldem se nebudete muset zabývat vepisováním UTM tagginu. Vše už bude pro Vás automaticky předpřipravené.

Boldem ví, jak mluvit se zákazníkem!

Nevíte, jak se trefit zákazníkovi do vkusu s předmětem? Testujte předmět, jméno odesílatele nebo obsah přímo v aplikaci, přímo v jedné kampani.

Boldem Vám řekne, kdo je Váš zákazník!

Snadno si budete moci rozškatulkovat zákazníky podle jejich chování. Neposílejte všechno na všechny.

Jednoduše s Boldem!

Import kontaktů snadný jako facka – ruční nebo automatický.

Prověřujte s Boldem!

Důvěřujte, ale prověřujte. Každá Vaše kampaň projde antispamovou prověrkou. Pokud bude něco v nepořádku, systém Vás na to upozorní a dokud nebude Váš newsletter tak, jak má být, nedovolí Vám kampaň na Vaše zákazníky rozeslat.

Petr není Pavel a Boldem to ví!

Vaše kampaně personalizujte od A do Z. Konečně budete znát Vaše zákazníky.

Propojte Boldem s Vaším e-shopovým řešením!

Doplňky, které propojí Vaše e-shopy jednodušeji a rychleji. Propojte Shoptet nebo Upgates a během chvilky mějte data z e-shopu v mailingu.

Dělejte to automaticky. Samo sebou. Boldem!

Předdefinované automatizace. Opuštěný košík, welcome nebo svátková kampaň na pár kliknutí.

Budujte a posilujte brand s Boldem!

Chceme, abyste na mailing pohlíželi trochu jinak. Nejen jako na nástroj, který Vám může zvýšit konverze, ale jako na podporu brandu! Chceme, abyste jej používali správně – segmentace, personalizace nebo obsah šitý na míru zákazníkovi. Proto Vám cestu ke správnému používání chceme co nejvíce usnadnit.

Máte otázky?

Máte zvídavý dotaz nebo se jen chcete zeptat, kolik je hodin? 😊 Napište nám to Boldem a my Vám rádi odpovíme.

Váš Mail Komplet / Boldem tým

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Marketingové trendy pro rok 2022

  V posledních letech došlo k dramatické digitální transformaci marketingu. Současná světová situace tento trend ještě více zvýraznila. Prostředí online marketingu je dynamičtější než kdykoli předtím.

 • Změny cookies v roce 2022

  Znáte to, přijdete na stránky a hned na Vás vyskakuje lišta s informacemi o tom, že se ukládají nějaké cookies. Většina z nás bezmyšlenkovitě kliká na souhlasím a pokračuje na obsah. Co se změní v novém roce?

 • Příprava e-mailové šablony v MJML - 2. díl – Responzivní e-maily snadno a rychle

  Nejste zdatní v HTML kódování, ale zároveň byste raději rozesílali e-maily v HTML kódu? V tomto díle zjistíte, jak je snadné vytvořit kódovanou šablonu takřka bez jakýchkoliv znalostí o HTML kódování.

 • Vytváříme HTML šablonu - 1. díl – Úvod a příprava

  Nevíte, jak si sami připravit krásnou e-mailovou šablonu? Neumíte kódovat v HTML jazyce? Právě pro Vás jsme připravili tento návod, který je zaměřený na základní tvorbu šablony.

 • Webhooks aneb zahákněte si všechny Vaše akce

  Webhooks, co to je a k čemu se Vám bude hodit? Webhooky se hodí mít, pokud chcete, aby Vám z Mail Kompletu bylo posíláno oznámení na Vaši URL adresu hned, jakmile dojde k nějaké akci, kterou v rámci Mail Kompletu chcete sledovat.

Zpět
nahoru