Nepropásněte žádnou e-mail marketingovou novinku. Sledujte Boldem blog.

Přejit na blog
Všechny články

Shoptet doplněk

Používáte e-shopové řešení Shoptet? S Mail Kompletem můžete díky našemu doplňku automaticky synchronizovat seznam kontaktů a vytěžit tak maximum z e-mail marketingu. Je to jednoduché!

Shoptet doplněk

Naše aplikace Mail Komplet se spojila s e-shopovým řešením Shoptet a posouvá tak hranice e-mail marketingu zase o krok dál. Doplněk pro Shoptet totiž dokáže automaticky synchronizovat seznam kontaktů z e-shopu s daným seznamem příjemců v aplikaci Mail Komplet. Jednoduchým způsobem tak můžete cílit e-mailové kampaně na své zákazníky. 

Co vše doplněk dokáže? 

Jen samotnou synchronizací údajů o zákaznících to nekončí. Doplněk pro Shoptet umí následující: 

 • Automatický import objednávek - snadnou cestou můžete importovat data o objednávkách do aplikace Mail Komplet. U objednávek si tak uložíte např. produktovou kategorii, značku nebo cenu z poslední objednávky. Vytvořit tak remarketingovou nebo upsellovou kampaň je hračka.
 • Import produktového feedu - doplněk dokáže automaticky naimportovat váš produktový feed z Shoptetu. Pomocí každodenní automatické aktualizace tak budete mít k dispozici aktuální seznam produktů pro vaše e-mailové kampaně. Produkty stačí přidat do kampaně přímo v dané šabloně. 
 • Automatický import zákazníků - z vašeho e-shopu nahráváme nejen registrované uživatele, ale veškeré zákazníky, kteří si u vás objednali zboží. Společně s importem dochází i k doplnění oslovení a pohlaví. Jednoduše tak můžete posílat personifikované e-mailové kampaně. 

Jak nainstalovat doplněk pro Shoptet

 1. Na webových stránkách Shoptetu si najdete v sekci Shoptet doplňky Mail Komplet a kliknete na možnost objednat a nainstalovat. 
 2. Po dokončení instalace održíte na svou e-mailovou adresu ověřovací kód
 3. Přejdete do systému Mail Komplet. V případě, že ještě nemáte u nás účet tak si jej prosím vytvořte. Pokud už jste v naší Mail Kompletí rodině, tak se stačí jen přihlásit
 4. Pro plné využití je potřeba, mít vytvořený seznam příjemců, do kterého se budou automaticky kontakty importovat. 
 5. V sekci nastavení vyberte Možnosti propojení
 6. Vyberte Shoptet a zvolte možnost nastavení. Zadejte ověřovací kód a vyberte seznam příjemců, který je určený pro tento doplněk. 
 7. A uložte.

Úplný návod pro instalaci doplňku naleznete zde: 

Jak nainstalovat Shoptet doplněk

Do 15 minut od dokončení obou propojení dojde k prvnímu stažení dat. 

Díky tomuto postupu budete mít jistotu, že se do systému ukládají informace o zákaznících. V případě, že chcete používat doplněk na 100 % a využít i informace o objednávkách a produktech, tak je potřeba v aplikaci Mail Komplet v části Nastavení kliknout na Datové zdroje. Díky propojení zde budete mít nový Datový zdroj Shoptet. V pravé části je ikona tužky, což znamená nastavení datového zdroje a zde jen zakliknete, aby stahování dat o objednávkách a produktech bylo Aktivní

Instalace Shoptet doplňku má tedy 2 části. V první dochází k propojení systému Shoptet s aplikací Mail Komplet a v druhé části se jedná o aktivaci synchronizace dat o objednávkách a produktech.  

Věříme, že vám doplněk bude sloužit a posunete tak váš e-mail marketing o velký krok dopředu. 

Pokud by Vás zajímalo, jak nastavit přihlašovací formulář ve Vašem Shoptet účtu, podívejte se na krátký článek, který jsme si pro Vás připravili.

Jak nastavit přihlašovací formulář v Shoptetu

Doufáme, že Vám tento krátký návod pomůže. Pokud máte na nás jakékoliv otázky, tak neváhejte a ozvěte se nám.

Jsme tu pro Vás!

Váš Mail Komplet

 

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Mail Komplet bude končit. Přesuňte svůj účet do Boldem co nejdříve

  Doba jde dopředu. A my též. Už nějakou dobu pracujeme na tom, aby tvorba vašich e-mailingových kampaní byla rychlejší, jednodušší a efektivnější. A právě proto jsme pro vás vytvořili nový nástroj Boldem.

 • Finanční plánování v podnikání – jak na něj?

  Ve spolupráci s partnerem Lemonero specializujícím se na chytré financování e-shopů jsme pro vás připravili základní informace k finančnímu plánování pro váš byznys.

 • Mail Komplet ve zcela novém kabátě

  Svět technologií se neustále vyvíjí a rok co rok se tempo „zrychluje“. Zrychluje se natolik, že je někdy obtížné udržet se všemi změnami krok. Pokud nepůjdete „s dobou“, jednoduše řečeno, ujede Vám vlak.

 • Marketingové trendy pro rok 2022

  V posledních letech došlo k dramatické digitální transformaci marketingu. Současná světová situace tento trend ještě více zvýraznila. Prostředí online marketingu je dynamičtější než kdykoli předtím.

 • Změny cookies v roce 2022

  Znáte to, přijdete na stránky a hned na Vás vyskakuje lišta s informacemi o tom, že se ukládají nějaké cookies. Většina z nás bezmyšlenkovitě kliká na souhlasím a pokračuje na obsah. Co se změní v novém roce?

 • Příprava e-mailové šablony v MJML - 2. díl – Responzivní e-maily snadno a rychle

  Nejste zdatní v HTML kódování, ale zároveň byste raději rozesílali e-maily v HTML kódu? V tomto díle zjistíte, jak je snadné vytvořit kódovanou šablonu takřka bez jakýchkoliv znalostí o HTML kódování.

Zpět
nahoru