Všechny články

Shoptet doplněk

Používáte e-shopové řešení Shoptet? S Mail Kompletem můžete díky našemu doplňku automaticky synchronizovat seznam kontaktů a vytěžit tak maximum z e-mail marketingu. Je to jednoduché!

Shoptet doplněk

Naše aplikace Mail Komplet se spojila s e-shopovým řešením Shoptet a posouvá tak hranice e-mail marketingu zase o krok dál. Doplněk pro Shoptet totiž dokáže automaticky synchronizovat seznam kontaktů z e-shopu s daným seznamem příjemců v aplikaci Mail Komplet. Jednoduchým způsobem tak můžete cílit e-mailové kampaně na své zákazníky. 

Co vše doplněk dokáže? 

Jen samotnou synchronizací údajů o zákaznících to nekončí. Doplněk pro Shoptet umí následující: 

 • Automatický import objednávek - snadnou cestou můžete importovat data o objednávkách do aplikace Mail Komplet. U objednávek si tak uložíte např. produktovou kategorii, značku nebo cenu z poslední objednávky. Vytvořit tak remarketingovou nebo upsellovou kampaň je hračka.
 • Import produktového feedu - doplněk dokáže automaticky naimportovat váš produktový feed z Shoptetu. Pomocí každodenní automatické aktualizace tak budete mít k dispozici aktuální seznam produktů pro vaše e-mailové kampaně. Produkty stačí přidat do kampaně přímo v dané šabloně. 
 • Automatický import zákazníků - z vašeho e-shopu nahráváme nejen registrované uživatele, ale veškeré zákazníky, kteří si u vás objednali zboží. Společně s importem dochází i k doplnění oslovení a pohlaví. Jednoduše tak můžete posílat personifikované e-mailové kampaně. 

Jak nainstalovat doplněk pro Shoptet

 1. Na webových stránkách Shoptetu si najdete v sekci Shoptet doplňky Mail Komplet a kliknete na možnost objednat a nainstalovat. 
 2. Po dokončení instalace održíte na svou e-mailovou adresu ověřovací kód
 3. Přejdete do systému Mail Komplet. V případě, že ještě nemáte u nás účet tak si jej prosím vytvořte. Pokud už jste v naší Mail Kompletí rodině, tak se stačí jen přihlásit
 4. Pro plné využití je potřeba, mít vytvořený seznam příjemců, do kterého se budou automaticky kontakty importovat. 
 5. V sekci nastavení vyberte Možnosti propojení
 6. Vyberte Shoptet a zvolte možnost nastavení. Zadejte ověřovací kód a vyberte seznam příjemců, který je určený pro tento doplněk. 
 7. A uložte.

Úplný návod pro instalaci doplňku naleznete zde: 

Jak nainstalovat Shoptet doplněk

Do 15 minut od dokončení obou propojení dojde k prvnímu stažení dat. 

Díky tomuto postupu budete mít jistotu, že se do systému ukládají informace o zákaznících. V případě, že chcete používat doplněk na 100 % a využít i informace o objednávkách a produktech, tak je potřeba v aplikaci Mail Komplet v části Nastavení kliknout na Datové zdroje. Díky propojení zde budete mít nový Datový zdroj Shoptet. V pravé části je ikona tužky, což znamená nastavení datového zdroje a zde jen zakliknete, aby stahování dat o objednávkách a produktech bylo Aktivní

Instalace Shoptet doplňku má tedy 2 části. V první dochází k propojení systému Shoptet s aplikací Mail Komplet a v druhé části se jedná o aktivaci synchronizace dat o objednávkách a produktech.  

Věříme, že vám doplněk bude sloužit a posunete tak váš e-mail marketing o velký krok dopředu. 

Váš Mail Komplet

 

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Automatizace 1. díl | Svátková kampaň

  A je to tu! Náš seriál o automatizacích. V každém díle si představíme určitý scénář, při kterém se dá automatizace skvěle využít.

 • Jaké bylo COE 2019?

  COE… Zkratka pro největší e-commerce veletrh v České republice. Czech On-line Expo 2019 je za námi a Mail Komplet na něm nesměl chybět. Co nám přineslo?

 • Automatizace e-maillingu pomocí flow diagramů

  Otáčíme vesmír! Automatizace přes flow diagramy jsou tady! Jestli chcete vědět, jak dělat e-mailing opravdu profesionálně tak čtěte. Je to prostě pecka!

 • Frčíme na Czech On-line Expo 2019

  Veletrhy, konference, workshopy - to nás prostě baví. Právě z tohoto důvodu se na nás můžete těšit v březnu na akci Czech On-line Expo 2019.

 • Jaký byl veletrh Reshoper 2019?

  Konec ledna byl pro nás ve znamení jedné velké události, veletrhu Reshoper. Nebudeme lhát, nervozita trošku panovala. Byl to totiž náš první veletrh, na kterém jsme měli možnost působit jako vystavovatelé. Jak to nakonec dopadlo?

Zpět
nahoru