Všechny články

Shoptet doplněk

Používáte e-shopové řešení Shoptet? S Mail Kompletem můžete díky našemu doplňku automaticky synchronizovat seznam kontaktů a vytěžit tak maximum z e-mail marketingu. Je to jednoduché!

Shoptet doplněk

Naše aplikace Mail Komplet se spojila s e-shopovým řešením Shoptet a posouvá tak hranice e-mail marketingu zase o krok dál. Doplněk pro Shoptet totiž dokáže automaticky synchronizovat seznam kontaktů z e-shopu s daným seznamem příjemců v aplikaci Mail Komplet. Jednoduchým způsobem tak můžete cílit e-mailové kampaně na své zákazníky. 

Co vše doplněk dokáže? 

Jen samotnou synchronizací údajů o zákaznících to nekončí. Doplněk pro Shoptet umí následující: 

 • Automatický import objednávek - snadnou cestou můžete importovat data o objednávkách do aplikace Mail Komplet. U objednávek si tak uložíte např. produktovou kategorii, značku nebo cenu z poslední objednávky. Vytvořit tak remarketingovou nebo upsellovou kampaň je hračka.
 • Import produktového feedu - doplněk dokáže automaticky naimportovat váš produktový feed z Shoptetu. Pomocí každodenní automatické aktualizace tak budete mít k dispozici aktuální seznam produktů pro vaše e-mailové kampaně. Produkty stačí přidat do kampaně přímo v dané šabloně. 
 • Automatický import zákazníků - z vašeho e-shopu nahráváme nejen registrované uživatele, ale veškeré zákazníky, kteří si u vás objednali zboží. Společně s importem dochází i k doplnění oslovení a pohlaví. Jednoduše tak můžete posílat personifikované e-mailové kampaně. 

Jak nainstalovat doplněk pro Shoptet

 1. Na webových stránkách Shoptetu si najdete v sekci Shoptet doplňky Mail Komplet a kliknete na možnost objednat a nainstalovat. 
 2. Po dokončení instalace održíte na svou e-mailovou adresu ověřovací kód
 3. Přejdete do systému Mail Komplet. V případě, že ještě nemáte u nás účet tak si jej prosím vytvořte. Pokud už jste v naší Mail Kompletí rodině, tak se stačí jen přihlásit
 4. Pro plné využití je potřeba, mít vytvořený seznam příjemců, do kterého se budou automaticky kontakty importovat. 
 5. V sekci nastavení vyberte Možnosti propojení
 6. Vyberte Shoptet a zvolte možnost nastavení. Zadejte ověřovací kód a vyberte seznam příjemců, který je určený pro tento doplněk. 
 7. A uložte.

Úplný návod pro instalaci doplňku naleznete zde: 

Jak nainstalovat Shoptet doplněk

Do 15 minut od dokončení obou propojení dojde k prvnímu stažení dat. 

Díky tomuto postupu budete mít jistotu, že se do systému ukládají informace o zákaznících. V případě, že chcete používat doplněk na 100 % a využít i informace o objednávkách a produktech, tak je potřeba v aplikaci Mail Komplet v části Nastavení kliknout na Datové zdroje. Díky propojení zde budete mít nový Datový zdroj Shoptet. V pravé části je ikona tužky, což znamená nastavení datového zdroje a zde jen zakliknete, aby stahování dat o objednávkách a produktech bylo Aktivní

Instalace Shoptet doplňku má tedy 2 části. V první dochází k propojení systému Shoptet s aplikací Mail Komplet a v druhé části se jedná o aktivaci synchronizace dat o objednávkách a produktech.  

Věříme, že vám doplněk bude sloužit a posunete tak váš e-mail marketing o velký krok dopředu. 

Váš Mail Komplet

 

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Reshoper je za námi

  Koncem ledna se v Praze konala největší e-commerce akce v České republice Reshoper 2020. Mail Komplet na této události samozřejmě nesměl chybět. Co nás nejvíce zaujalo a jak jsme si veletrh užili?

 • Marketingový kalendář 2020

  Připravili jsme si pro vás marketingový kalendář pro rok 2020. Marketingových akcí není nikdy dost a s naším kalendářem se v nich neztratíte.

 • Webinář o Shoptet doplňku

  Rozhodli jsme se, že začáátek ledna vezmeme útokem a připravíme si pro vás webinář. Tentokrát na téma Shoptet doplněk a jak jej plnohodnotně využít.

 • Vánoce jsou za dveřmi

  Připravili jsme si pro vás dárky, které vám zjednodušší přípravu nejen vašich vánočních a výprodejových kampaní. Váš e-mailing bude skvělý po celý rok!

 • Trendy v designu 2019 | 4. díl

  Jaké jsou trendy v motion designu? 3D nebo 2D animace? Jak oživit obal vašeho výrobku? Jaké materiály obalů jsou trendy?

 • Trendy v designu 2019 | 3. díl

  Jak dnes oživit logo, aby zaujalo vaši cílovku? Čím se v brandingu dá odlišit od konkurence? Co je v brandingu trendy?

Zpět
nahoru