Všechny články

Jak nastavit přihlašovací formulář v Shoptetu do Mail Kompletu

Jedním z nejdůležitějších nástrojů pro sběr kontaktů je jistě přihlašovací formulář. Již dříve jsme si ukázali, jak jej v Mail Kompletu nastavit a jak získat HTML kód pro vložení na web. Dnes se podíváme na to, jak nastavit formulář ve Vašem Shoptetu.

Jak nastavit přihlašovací formulář v Shoptetu do Mail Kompletu

Jedním z nejdůležitějších nástrojů pro sběr kontaktů je jistě přihlašovací formulář. Již dříve jsme si ukázali, jak jej v Mail Kompletu nastavit a jak získat HTML kód pro vložení na web.

Vygenerovaný formulář je třeba opatřit styly, tak aby přesně zapadl do vzhledu Vašeho e-shopu. S tím Vám pomůže Váš grafik nebo správce e-shopu. 

Nyní se podíváme na to, jak vložit formulář do konkrétního e-shopového řešení, do Shoptetu. Předpokládejme tedy, že HTML kód formuláře máme připravený. V administraci Vašeho e-shopu jděte do sekce Vložení a obsah, dále Bannery.

Můžete si vybrat jeden z volných bannerů nebo si vytvořte nový s pomocí tlačítka Přidat. V nastavení banneru nezapomeňte jako Typ banneru nastavit Textový banner.

Do pole pro text pak vložte připravený HTML kód formuláře.

 

Banner umístěte na Váš e-shop. Pokud se stále nezobrazuje, zkontrolujte, že není v sekci Koš a případně jej přetáhněte z Koše zpět na e-shop.

Další informace o manipulaci s prvky e-shopu naleznete zde.

Doufáme, že Vám tento krátký návod objasnil všechny důležité kroky pro nastavení formuláře v Shoptetu. Pokud máte jakékoliv otázky, tak neváhejte a ozvěte se nám.

Jsme tu pro Vás!

Váš Mail Komplet

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Příprava e-mailové šablony v MJML - 2. díl – Responzivní e-maily snadno a rychle

  Nejste zdatní v HTML kódování, ale zároveň byste raději rozesílali e-maily v HTML kódu? V tomto díle zjistíte, jak je snadné vytvořit kódovanou šablonu takřka bez jakýchkoliv znalostí o HTML kódování.

 • Vytváříme HTML šablonu - 1. díl – Úvod a příprava

  Nevíte, jak si sami připravit krásnou e-mailovou šablonu? Neumíte kódovat v HTML jazyce? Právě pro Vás jsme připravili tento návod, který je zaměřený na základní tvorbu šablony.

 • Webhooks aneb zahákněte si všechny Vaše akce

  Webhooks, co to je a k čemu se Vám bude hodit? Webhooky se hodí mít, pokud chcete, aby Vám z Mail Kompletu bylo posíláno oznámení na Vaši URL adresu hned, jakmile dojde k nějaké akci, kterou v rámci Mail Kompletu chcete sledovat.

 • Jak na kódování HTML e-mailů

  Jak vytvořit HTML šablonu pro e-mail, tak, aby byla čitelná v co největším počtu e-mailových klientů?

 • Věčné téma – jak zamezit tomu, aby e-maily nekončily v nevyžádané poště?

  Odpověď na tuto otázku Vás asi překvapí, ale přesný recept neexistuje. Antispamové filtry poskytovatelů e-mailových schránek se stále vyvíjí, stejně jako celý online svět. Stejně tak jako se stále více řeší bezpečné doručení e-mailu do schránky příjemce.

 • Segmentace

  Možná si pamatujete na minulý článek, ve kterém jsme řešili téma týkající se kvalitní databáze ve spojitosti se zákonem EU o ochraně osobních údajů. Pokud Vám tento článek utekl, tak se k němu můžete vrátit zde. Dnes si totiž toto téma ještě trochu rozšíříme. Podíváme se na problematiku segmentací.

Zpět
nahoru