Všechny články

Jak upravit kontakt

Potřebujete upravit informace u kontaktu, ale nevíte jak to? Koukněte se na krátký návod, který jsme si pro Vás připravili a hned budete vědět jak na to!

Jak upravit kontakt

Minule jsme si ukázali, jakým způsobem můžeme naimportovat kontakty do Mail Kompletu. Dnes se podíváme na to, jak lze kontakty upravit. Tento způsob není vhodný k hromadné úpravě kontaktů, ale spíše k úpravě konkrétního příjemce. Například, pokud zjistíte chybu ve jménu nebo příjmení u daného kontaktu.

Postup úpravy kontaktu

Pokud chcete z nějakého důvodu upravit informace u kontaktu, přejděte do sekce Seznamy příjemců a vyhledejte si příjemce, u kterého chcete provést změnu a klikněte vpravo na tři tečky. Ukáže se Vám filtr, ze kterého vyberete Upravit příjemce.

Po rozkliknutí se Vám zobrazí karta příjemce. V kartě příjemce můžete informace o příjemci doplňovat, případně měnit. Kromě zmíněného zde také uvidíte informace o tom, v jakých seznamech příjemců se daný kontakt nachází.

Jakmile změny provedete, tak vše uložíte a máte hotovo. Celý tento jednoduchý postup je také zachycen v krátkém video návodu, který jsme si pro Vás připravili.

Doufáme, že Vám tento krátký návod pomůže při nastavení a úpravě Vašich kontaktů. Pokud máte na nás jakékoliv otázky, tak neváhejte a ozvěte se nám.

Jsme tu pro Vás!

Váš Mail Komplet

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Wexbo doplněk

  Používáte e-shopové řešení Wexbo? S Mail Kompletem můžete díky našemu doplňku automaticky synchronizovat seznam kontaktů a vytěžit tak maximum z e-mail marketingu. Je to jednoduché!

 • See-Think-Do-Care model ve vztahu k e-mail marketingu

  Obchodní schéma, které mnozí z Vás mohou znát pod zkratkou STDC, zastřešuje komunikační cestu od obchodu k cílové skupině a zpět. Známý marketingový koncept, který Vám může pomoci rozjet efektivní online propagaci.

 • Jak nastavit přihlašovací formulář v Shoptetu do Mail Kompletu

  Jedním z nejdůležitějších nástrojů pro sběr kontaktů je jistě přihlašovací formulář. Již dříve jsme si ukázali, jak jej v Mail Kompletu nastavit a jak získat HTML kód pro vložení na web. Dnes se podíváme na to, jak nastavit formulář ve Vašem Shoptetu.

 • Proč používat Google Analytics?

  Chcete začít sledovat statistiky o úspěšnosti svých e-mailových kampaní? V článku jsme pro Vás shrnuli důvody využívání Google Analytics a přiblížili základní nastavení UTM parametru.

 • Proč e-mail marketing?

  E-mail, skvělý komunikační nástroj, bez kterého bychom si dnešní svět nedokázali ani představit. Jen se zamyslete nad tím, kolik e-mailů denně dostáváte a na kolik e-mailů denně odpovíte. Komunikace je v dnešní době mnohem snadnější a rychlejší. A co teprve takový e-mail marketing?

Zpět
nahoru