Jak vložit přihlašovací formulář na web

Potřebujete propojit své webové stránky se systémem Mail Komplet? Získávejte od návštěvníků vašich webových stránek aktivně e-mailové adresy pro kvalitní e-mail marketing.

Obsah

Generování HTML kódu

Po přihlášení do administrace systému Mail Komplet najdete na záložce Nastavení kartu Přihlašovací formulář. Po kliknutí na tuto kartu se dostanete do generátoru HTML kódu.

Přihlašovací formulář - první krok

Prostřednictvím generátoru HTML kódu je možno vygenerovat HTML kód pro vložení do vašich webových stránek.

HTML kód je generován vždy pro konkrétní seznam příjemců. Proto je potřeba před generováním HTML kódu vytvořit alespoň jeden seznam příjemců.

Máte-li více seznamů příjemců, vyberte ve výběrové nabídce seznam příjemců, pro který chcete HTML kód vygenerovat. Máte-li pouze jeden seznam příjemců, je již tento seznam příjemců předvyplněný.

Po zvolení příslušného seznamu příjemců, kam se budou adresy ukládat, a návratové URL adresy, stiskněte tlačítko Generovat.

Přihlašovací formulář - druhý krok

Vygeneruje se příslušný kód, který vložíte do svých stránek.

HTML kód zkopírujte z textového pole HTML kód formuláře pro přihlášení do schránky (Ctrl + C) a vložte ho (Ctrl+ V) do svých webových stránek. Kód formuláře je možno upravovat, tuto část však doporučujeme přenechat svému webmasterovi nebo konzultovat s technickou podporou systému Mail Komplet.

Nastavení návratové adresy stránky po přihlášení

Aby systém Mail Komplet věděl, na jakou stránku má návštěvníky přesměrovávat, je potřeba předat mu URL adresu stránky s informací o přihlášení. URL adresu je možno nastavit v administraci systému Mail Komplet v záložce Nastavení, karta Doménové směrovače. Zde také můžete nastavit adresu pro odhlášení.

Poté klikněte na tlačítko Uložit.

Stránka s informací o přihlášení

Stránka s informací o přihlášení je stránka, na kterou bude návštěvník přesměrován po úspěšném přihlášení do seznamu příjemců prostřednictvím webového formuláře. Stránka by měla obsahovat informace o přihlášení, případně může poskytnout návštěvníkovi další informace. Příklad stránky s informacemi o přihlášení:

Stránka informující o přihlášení

Jakmile stránku s informacemi o přihlášení na svých webových stránkách vytvoříte, uložte si její URL adresu pro pozdější využití.

Stránka s informací o odhlášení

Pro stránku s informací o odhlášení je nutno zřídit doménový směrovač.

K čemu slouží doménové směrovače?

Nenašli jste, co jste hledali?

Nenašli jste, co jste hledali v našem výukovém centru ani v našich videonápovědách?
Pokud potřebujete více pomoci, napište nám na e-mail nebo zavolejte na 517 070 000.

Zpět
nahoru