Všechny články

Wexbo doplněk

Používáte e-shopové řešení Wexbo? S Mail Kompletem můžete díky našemu doplňku automaticky synchronizovat seznam kontaktů a vytěžit tak maximum z e-mail marketingu. Je to jednoduché!

Wexbo doplněk

Naše aplikace Mail Komplet se spojila s e-shopovým řešením Wexbo a posouvá tak hranice e-mail marketingu zase o krok dál. Doplněk pro Wexbo totiž dokáže automaticky synchronizovat seznam kontaktů z e-shopu s daným seznamem příjemců v aplikaci Mail Komplet. Jednoduchým způsobem tak můžete cílit e-mailové kampaně na své zákazníky.

Co vše doplněk dokáže?

Doplněk pro Wexbo umí následující:

 • Automatický import objednávek – snadnou cestou můžete importovat data o opuštěných košících, návštěvách a objednávkách do aplikace Mail Komplet. U objednávek si tak uložíte např. produktovou kategorii, značku nebo cenu z poslední objednávky. Vytvořit tak remarketingovou nebo upsellovou kampaň je hračka.
 • Import produktového feedu – doplněk dokáže automaticky naimportovat Váš produktový feed z Wexbo. Pomocí každodenní automatické aktualizace tak budete mít k dispozici aktuální seznam produktů pro Vaše e-mailové kampaně. Produkty stačí přidat do kampaně přímo v dané šabloně.
 • Automatický import zákazníků – z Vašeho e-shopu nahráváme registrované uživatele, kteří se přihlásili k odběru newsletterů.

Jak nainstalovat doplněk pro Wexbo?

 1. Na webových stránkách Wexbo přejdete do sekce DoplňkyPluginy.
 2. V pravém horním rohu kliknete na Přidat plugin.
 3. Vyhledáte si doplněk Mail Komplet. Označíte a kliknete na tlačítko Přidat.
 4. Doplněk Mail Komplet se Vám zobrazí v seznamu pluginů. Zatím je neaktivní, proto u doplňku Mail Komplet klikněte na symbol tužky.
 5. V následujícím kroku bude zapotřebí doplnit Base crypt, API klíč a následně vybrat seznam příjemců, do kterého se kontakty budou nahrávat.
 6. Base Crypt a API klíč najdete ve Vašem účtu Mail Komplet v sekci NastaveníAPI klíče. Zde si vytvořte nový API klíč. Po jeho vytvoření zkopírujte Base crypt a API klíč a tyto údaje přeneste do Vašeho účtu Wexbo.
 7. Následně vyberte seznam příjemců, do kterého chcete, aby se kontakty z Vašeho e-shopu Wexbo ukládaly. Seznam příjemců musí být předem vytvořený ve Vašem Mail Komplet účtu.
 8. Nyní máme vše hotové. Veškeré nastavení, které jste provedli v administraci Wexbo, uložte.

Úplný návod pro instalaci doplňku naleznete zde: 

Jak nainstalovat Wexbo doplněk

Od této doby se Vám začnou natahovat informace o Vašich zákaznících do Vašeho účtu Mail Komplet. V případě, že byste si chtěli dotáhnout již existující zákazníky, budete si muset seznam příjemců z Wexbo vyexportovat a manuálně importovat do Vašeho účtu Mail Komplet.

Věříme, že Vám doplněk bude dobře sloužit a posunete tak Váš e-mail marketing o velký krok dopředu. 

Váš Mail Komplet

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • See-Think-Do-Care model ve vztahu k e-mail marketingu

  Obchodní schéma, které mnozí z Vás mohou znát pod zkratkou STDC, zastřešuje komunikační cestu od obchodu k cílové skupině a zpět. Známý marketingový koncept, který Vám může pomoci rozjet efektivní online propagaci.

 • Jak nastavit přihlašovací formulář v Shoptetu do Mail Kompletu

  Jedním z nejdůležitějších nástrojů pro sběr kontaktů je jistě přihlašovací formulář. Již dříve jsme si ukázali, jak jej v Mail Kompletu nastavit a jak získat HTML kód pro vložení na web. Dnes se podíváme na to, jak nastavit formulář ve Vašem Shoptetu.

 • Jak upravit kontakt

  Potřebujete upravit informace u kontaktu, ale nevíte jak to? Koukněte se na krátký návod, který jsme si pro Vás připravili a hned budete vědět jak na to!

 • Proč používat Google Analytics?

  Chcete začít sledovat statistiky o úspěšnosti svých e-mailových kampaní? V článku jsme pro Vás shrnuli důvody využívání Google Analytics a přiblížili základní nastavení UTM parametru.

 • Proč e-mail marketing?

  E-mail, skvělý komunikační nástroj, bez kterého bychom si dnešní svět nedokázali ani představit. Jen se zamyslete nad tím, kolik e-mailů denně dostáváte a na kolik e-mailů denně odpovíte. Komunikace je v dnešní době mnohem snadnější a rychlejší. A co teprve takový e-mail marketing?

Zpět
nahoru