Všechny články

Webinář o Shoptet doplňku

Rozhodli jsme se, že začáátek ledna vezmeme útokem a připravíme si pro vás webinář. Tentokrát na téma Shoptet doplněk a jak jej plnohodnotně využít.

Webinář o Shoptet doplňku

Vlastníte e-shop na platformě Shoptet? Právě pro vás jsme si připravili webinář o doplňku, který umožní propojit vaše e-shopové řešení s aplikací Mail Komplet. Díky tomuto propojení tak můžete přenášet informace o vašich zákaznících a objednávkách a využít je tak pro váš e-mail marketing. Doplněk pro Shoptet dokáže automaticky importovat veškerá data o vašich zákaznících. Snadnou cestou se tak přenese jméno, příjmení a e-mail. Vygeneruje se oslovení, které můžete použít v předmětu e-mailu a zvýšit tak otevřenost vašich e-mailových kampaní. Automaticky lze naimportovat data o produktech nebo o samotných objednávkách.

Co se na webináři dozvíte?

 1. Co je e-mail marketing a jak k němu přistupovat.
 2. Co je to Shoptet doplněk pro Mail Komplet.
 3. Jak jej správně nastavit.
 4. Praktické využití doplňku v aplikaci Mail Komplet.

Záznam z webináře

Těšíme se na vás
Váš Mail Komplet

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Mail Komplet bude končit. Přesuňte svůj účet do Boldem co nejdříve

  Doba jde dopředu. A my též. Už nějakou dobu pracujeme na tom, aby tvorba vašich e-mailingových kampaní byla rychlejší, jednodušší a efektivnější. A právě proto jsme pro vás vytvořili nový nástroj Boldem.

 • Finanční plánování v podnikání – jak na něj?

  Ve spolupráci s partnerem Lemonero specializujícím se na chytré financování e-shopů jsme pro vás připravili základní informace k finančnímu plánování pro váš byznys.

 • Mail Komplet ve zcela novém kabátě

  Svět technologií se neustále vyvíjí a rok co rok se tempo „zrychluje“. Zrychluje se natolik, že je někdy obtížné udržet se všemi změnami krok. Pokud nepůjdete „s dobou“, jednoduše řečeno, ujede Vám vlak.

 • Marketingové trendy pro rok 2022

  V posledních letech došlo k dramatické digitální transformaci marketingu. Současná světová situace tento trend ještě více zvýraznila. Prostředí online marketingu je dynamičtější než kdykoli předtím.

 • Změny cookies v roce 2022

  Znáte to, přijdete na stránky a hned na Vás vyskakuje lišta s informacemi o tom, že se ukládají nějaké cookies. Většina z nás bezmyšlenkovitě kliká na souhlasím a pokračuje na obsah. Co se změní v novém roce?

 • Příprava e-mailové šablony v MJML - 2. díl – Responzivní e-maily snadno a rychle

  Nejste zdatní v HTML kódování, ale zároveň byste raději rozesílali e-maily v HTML kódu? V tomto díle zjistíte, jak je snadné vytvořit kódovanou šablonu takřka bez jakýchkoliv znalostí o HTML kódování.

Zpět
nahoru