Všechny články

Marketingový kalendář 2021

Připravili jsme pro Vás skvělý marketingový kalendář na rok 2021, který zahrnuje všechny důležité dny.

Marketingový kalendář 2021

Přijde Vám, že marketingových akcí je nepřeberné množství, ale přitom zapomínate na ty důležité? Nezoufejte. Příležitostí je spousta, jenom se v nich vyznat. A přesně s tím Vám pomůže náš Marketingový kalendář 2021. Sepsali jsme všechny důležité dny, které Vám pomohou při plánování Vašich e-mailových kampaní. Jednoduše tak zjistíte, kdy naplánovat Black Friday, vánoční nebo povánoční výprodejte a spoustu dalších. Stejně tak zjistíte, kdy je např. Den Star Wars, Světový den čokolády a nebo Mezinárodní den energy drinků.

Všechna důležitá data jsme navíc zabalili do neotřelého designu, který se bude ve Vaší kanceláři vyjímat a motivovat Vás i Vaše kolegy k akci.

Kalendář 2021

Marketingový kalendář Mail Komplet si totiž můžete nejen stáhnout zde, ale jako uživatelé naší aplikace pro e-mailing máte jedinečnou příležitost napsat si o tištěnou verzi zdarma. Tu Vám rádi pošleme na Vaši adresu. Neváhejte a napište si o něj na náš kontaktní e-mail info@mail-komplet.cz.

S naším kalendářem máte v rukou kompas, se kterým se v moři marketingových příležitostí už neztratíte. 

 

Posílejte s námi dál i v roce 2021.

Váš Mail Komplet

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Mail Komplet bude končit. Přesuňte svůj účet do Boldem co nejdříve

  Doba jde dopředu. A my též. Už nějakou dobu pracujeme na tom, aby tvorba vašich e-mailingových kampaní byla rychlejší, jednodušší a efektivnější. A právě proto jsme pro vás vytvořili nový nástroj Boldem.

 • Finanční plánování v podnikání – jak na něj?

  Ve spolupráci s partnerem Lemonero specializujícím se na chytré financování e-shopů jsme pro vás připravili základní informace k finančnímu plánování pro váš byznys.

 • Mail Komplet ve zcela novém kabátě

  Svět technologií se neustále vyvíjí a rok co rok se tempo „zrychluje“. Zrychluje se natolik, že je někdy obtížné udržet se všemi změnami krok. Pokud nepůjdete „s dobou“, jednoduše řečeno, ujede Vám vlak.

 • Marketingové trendy pro rok 2022

  V posledních letech došlo k dramatické digitální transformaci marketingu. Současná světová situace tento trend ještě více zvýraznila. Prostředí online marketingu je dynamičtější než kdykoli předtím.

 • Změny cookies v roce 2022

  Znáte to, přijdete na stránky a hned na Vás vyskakuje lišta s informacemi o tom, že se ukládají nějaké cookies. Většina z nás bezmyšlenkovitě kliká na souhlasím a pokračuje na obsah. Co se změní v novém roce?

 • Příprava e-mailové šablony v MJML - 2. díl – Responzivní e-maily snadno a rychle

  Nejste zdatní v HTML kódování, ale zároveň byste raději rozesílali e-maily v HTML kódu? V tomto díle zjistíte, jak je snadné vytvořit kódovanou šablonu takřka bez jakýchkoliv znalostí o HTML kódování.

Zpět
nahoru