Všechny články

Marketingový kalendář 2020

Připravili jsme si pro vás marketingový kalendář pro rok 2020. Marketingových akcí není nikdy dost a s naším kalendářem se v nich neztratíte.

Marketingový kalendář 2020

Nový rok 2020 už je v plném proudu a je ten pravý čas si rozvrhnout váš marketingový plán. Připravili jsme pro vás proto marketingový kalendář, který vám pomůže se v těch všech akcích, které na vás čekají, zorientovat. Díky našemu kalendáři budete IN. 

V kalendáři jsou v jednotlivých měsících doplněny důležité marketingové akce.  

Můžete si jej stáhnout přímo zde:

Věříme, že se vám náš marketingový kalendář líbí a pevně doufáme, že vám v roce 2020 alespoň z části pomůže s vaším marketingovým plánem. 

Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci v roce 2020!
Váš Mail Komplet 

 

 

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Fungujeme na 100 %

  Rozhodli jsme se, že veškeré rozesílky nekomerčního charakteru od nás dostanete zdarma.

 • Práce s chytrým editorem

  1. díl naší série výukových videí, ve kterých se podíváme na aplikaci Mail Komplet. Úvod patří základní tvorbě e-mailové šablony. Představíme Vám, jak jednoduše vytvořit jednotlivé prvky v e-mailové šabloně pomocí našeho editoru.

 • Reshoper je za námi

  Koncem ledna se v Praze konala největší e-commerce akce v České republice Reshoper 2020. Mail Komplet na této události samozřejmě nesměl chybět. Co nás nejvíce zaujalo a jak jsme si veletrh užili?

 • Webinář o Shoptet doplňku

  Rozhodli jsme se, že začáátek ledna vezmeme útokem a připravíme si pro vás webinář. Tentokrát na téma Shoptet doplněk a jak jej plnohodnotně využít.

 • Vánoce jsou za dveřmi

  Připravili jsme si pro vás dárky, které vám zjednodušší přípravu nejen vašich vánočních a výprodejových kampaní. Váš e-mailing bude skvělý po celý rok!

Zpět
nahoru