Všechny články

Video B-roll, co ještě není B-roll

V rámci přípravy nové komunikační strategie zkoušíme video, abyste nemuseli trávit čas čtením a občas se něco o e-mail marketingu dozvěděli úplně pasivně. Tohle je první ukázka z procesu výroby. To kdybyste se náhodou chtěli podívat, co se dá ve video amatérských podmínkách vyrobit.

Cílem tohoto videa není vyprávět žádný příběh. Video vzniklo úplně neplánovaně. Prostě jsme zkoušeli nové techniky, kterými pro vás budeme natáčet, tak aby videa nebyla fádní. A vzniklo něco, co by se dalo použít jako B-roll.

B-roll je doplňující video materiál, kterým se dají prokládat  nosná videa. Proklady se dělají proto, aby byla videa živější a byla dokreslena atmosféra. B-roll by každá firma měla mít pro případ, že o ní někdo jiný něco natočí. Pokud mu dáte k dispozici B-roll, je dost možné, že ho využije při sestavování vlastního videa.

Usnadní mu to práci, protože ne vždy má člověk, který o vás něco točí, dost času a prostoru na to, aby natočil o vaší firmě dostatek materiálu a ten pak při střihu finálního videa použil. Vy tak poskytnutím B-rollu máte částečně možnost ovlivnit to, co ve finálním videu bude. Je to dobré pro dokreslení obrazu firmy.

Poznámka závěrem: Výše uvedené video rozhodně není kompletní B-roll, jenom část, která by se tak dala použít.

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Webinář č. 3 | Tvorba e-mailové kampaně

  Série našich výukových videí pokračuje třetím dílem. Ten Vám dá jasnou odpověď na to, jak pracovat se seznamy příjemců, s proměnnými v těle e-mailové kampaně a jakým způsobem segmentovat.

 • Webinář č. 2 | Tvorba e-mailové kampaně

  2. díl série výukových videí se zabývá přípravou e-mailové kampaně. Ta se skládá z 5 základních kroků. V našem videu si všechny důkladně projdeme a vysvětlíme si základní principy tvorby kampaně.

 • Automatizace 4. díl | Slevové kupóny v automatizacích

  Dnes se v automatizacích podíváme na novinku, která se týká slevových kupónů.

 • Fungujeme na 100 %

  Rozhodli jsme se, že veškeré rozesílky nekomerčního charakteru od nás dostanete zdarma.

 • Práce s chytrým editorem

  1. díl naší série výukových videí, ve kterých se podíváme na aplikaci Mail Komplet. Úvod patří základní tvorbě e-mailové šablony. Představíme Vám, jak jednoduše vytvořit jednotlivé prvky v e-mailové šabloně pomocí našeho editoru.

 • Reshoper je za námi

  Koncem ledna se v Praze konala největší e-commerce akce v České republice Reshoper 2020. Mail Komplet na této události samozřejmě nesměl chybět. Co nás nejvíce zaujalo a jak jsme si veletrh užili?

Zpět
nahoru