Všechny články

Holky od vedle

Poslední článek o kolezích vzbudil pozitivní ohlas a tak jsem zpátky. Příjemné prostředí Mail Kompletu totiž tvoří i holky z vedlejšího kanclu. Uvařte si čaj, pohodlně se usaďte a seznamte se s Holkami od vedle.

Holky od vedle

Když jsem před časem psala o svých kolezích, vzbudil můj článek velký ohlas a já dostala za úkol ve svojí práci pokračovat.  
 
Ostatně proč ne, s naší "jámou testosterONovou" sousedí kancelář s fajn sympaťačkami, které si představení taky zaslouží.  
I tentokrát se seznámíme s našim kolektivem podle zasedacího pořádku.  
 
Hned, když vejdete do kanceláře, má své místečko Libuš; naproti ní je Lenka a v malém výklenku najdete Jitku.
 
Libuš se stará o obchod pro Slezsko a Moravu. Má hodně příjemný telefonický projev
a příjemné je ostatně i každé osobní setkání s ní.  Třeba ten její nakažlivý smích! To se začne smát a vy se smějete prostě taky.  Ostatně, ve zvedání nálady je přebornice, ani se nemusí smát. Dodnes máme všichni potutelný úsměv na tváři, když si vzpomeneme, jak překřtila naše první Mezifiremní hry na Mezifiremní hrátky.  

Jestli někdo ztělesňuje pojem: "holka od vedle" je to právě ona. Skvěle se s ní povídá
o všem, umí se elegantně naladit na vaši vlnu. Je to prostě ten typ dívky, co jste se potkali v posledním roce vejšky a tak nějak jste intuitivně podnikali výlety do Beskyd nebo třeba na Letiště do Medlánek.  

Lenka vlastně všechno vyjádřila, když řekla, že jsem její sparing partnerka v přežití ve spolupráci s doupětem „testosterONovým“.  
Je to ten typ člověka, co si s ním jdete zaběhat, fajn si spolu pokecáte a čím víc běháte, tím máte lepší výsledky.  

Kromě podpory se stará o náš backoffice. Lusknutím prstu dokáže sehnat nesehnatelné, zpacifikovat administrativu a taky zároveň pohlídat, aby bylo kolem nás fajn pracovní prostředí, prostě „hezké“. Čestné uznání si zaslouží i na poli osobním. Vychovat 2 děti je na metál samo od sebe, natož vychovat budoucího lékaře studujícího na jedné z nejprestižnějších univerzit u nás a budoucí překladatelku se specifikací na japonský jazyk.
 
Když mi bylo deset žili jsme Xenou bojovnicí. Tehdy jsem ještě ale netušila, že potkám daleko inspirativnější bojovnici – Jituš. Ta totiž u nás zvládá zkrotit cokoli ekonomického, jako jsou faktury, opožděné splátky (…), zároveň se úspěšně stará o vinařství a ještě k tomu vychovává dvě děti. Kdo by čekal ulítanou ženskou, čeká marně. Jituš je elegantní, usměvavá sympaťačka. Grácie a lehkost s jakou všechno zvládá mi pomáhá se nastartovat. A kdybyste se chtěli nastartovat vy, nebo zrelaxovat u láhve dobrého vína, zkuste Víno Filip.  

I když jsem kluky posledně vychválila do nebes a oni jsou opravdu fajn, je tahle dámská společnost pro mě občas příjemnou oázou klidu. Občas tady zaskakuju místo za svojí Sparring partnerku Léňu a tak si s kluky občas od sebe odpočineme, což není občas od věci. 

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Webinář č. 3 | Tvorba e-mailové kampaně

  Série našich výukových videí pokračuje třetím dílem. Ten Vám dá jasnou odpověď na to, jak pracovat se seznamy příjemců, s proměnnými v těle e-mailové kampaně a jakým způsobem segmentovat.

 • Webinář č. 2 | Tvorba e-mailové kampaně

  2. díl série výukových videí se zabývá přípravou e-mailové kampaně. Ta se skládá z 5 základních kroků. V našem videu si všechny důkladně projdeme a vysvětlíme si základní principy tvorby kampaně.

 • Automatizace 4. díl | Slevové kupóny v automatizacích

  Dnes se v automatizacích podíváme na novinku, která se týká slevových kupónů.

 • Fungujeme na 100 %

  Rozhodli jsme se, že veškeré rozesílky nekomerčního charakteru od nás dostanete zdarma.

 • Práce s chytrým editorem

  1. díl naší série výukových videí, ve kterých se podíváme na aplikaci Mail Komplet. Úvod patří základní tvorbě e-mailové šablony. Představíme Vám, jak jednoduše vytvořit jednotlivé prvky v e-mailové šabloně pomocí našeho editoru.

 • Reshoper je za námi

  Koncem ledna se v Praze konala největší e-commerce akce v České republice Reshoper 2020. Mail Komplet na této události samozřejmě nesměl chybět. Co nás nejvíce zaujalo a jak jsme si veletrh užili?

Zpět
nahoru