Všechny články

Holky od vedle

Poslední článek o kolezích vzbudil pozitivní ohlas a tak jsem zpátky. Příjemné prostředí Mail Kompletu totiž tvoří i holky z vedlejšího kanclu. Uvařte si čaj, pohodlně se usaďte a seznamte se s Holkami od vedle.

Holky od vedle

Když jsem před časem psala o svých kolezích, vzbudil můj článek velký ohlas a já dostala za úkol ve svojí práci pokračovat.  
 
Ostatně proč ne, s naší "jámou testosterONovou" sousedí kancelář s fajn sympaťačkami, které si představení taky zaslouží.  
I tentokrát se seznámíme s našim kolektivem podle zasedacího pořádku.  
 
Hned, když vejdete do kanceláře, má své místečko Libuš; naproti ní je Lenka a v malém výklenku najdete Jitku.
 
Libuš se stará o obchod pro Slezsko a Moravu. Má hodně příjemný telefonický projev
a příjemné je ostatně i každé osobní setkání s ní.  Třeba ten její nakažlivý smích! To se začne smát a vy se smějete prostě taky.  Ostatně, ve zvedání nálady je přebornice, ani se nemusí smát. Dodnes máme všichni potutelný úsměv na tváři, když si vzpomeneme, jak překřtila naše první Mezifiremní hry na Mezifiremní hrátky.  

Jestli někdo ztělesňuje pojem: "holka od vedle" je to právě ona. Skvěle se s ní povídá
o všem, umí se elegantně naladit na vaši vlnu. Je to prostě ten typ dívky, co jste se potkali v posledním roce vejšky a tak nějak jste intuitivně podnikali výlety do Beskyd nebo třeba na Letiště do Medlánek.  

Lenka vlastně všechno vyjádřila, když řekla, že jsem její sparing partnerka v přežití ve spolupráci s doupětem „testosterONovým“.  
Je to ten typ člověka, co si s ním jdete zaběhat, fajn si spolu pokecáte a čím víc běháte, tím máte lepší výsledky.  

Kromě podpory se stará o náš backoffice. Lusknutím prstu dokáže sehnat nesehnatelné, zpacifikovat administrativu a taky zároveň pohlídat, aby bylo kolem nás fajn pracovní prostředí, prostě „hezké“. Čestné uznání si zaslouží i na poli osobním. Vychovat 2 děti je na metál samo od sebe, natož vychovat budoucího lékaře studujícího na jedné z nejprestižnějších univerzit u nás a budoucí překladatelku se specifikací na japonský jazyk.
 
Když mi bylo deset žili jsme Xenou bojovnicí. Tehdy jsem ještě ale netušila, že potkám daleko inspirativnější bojovnici – Jituš. Ta totiž u nás zvládá zkrotit cokoli ekonomického, jako jsou faktury, opožděné splátky (…), zároveň se úspěšně stará o vinařství a ještě k tomu vychovává dvě děti. Kdo by čekal ulítanou ženskou, čeká marně. Jituš je elegantní, usměvavá sympaťačka. Grácie a lehkost s jakou všechno zvládá mi pomáhá se nastartovat. A kdybyste se chtěli nastartovat vy, nebo zrelaxovat u láhve dobrého vína, zkuste Víno Filip.  

I když jsem kluky posledně vychválila do nebes a oni jsou opravdu fajn, je tahle dámská společnost pro mě občas příjemnou oázou klidu. Občas tady zaskakuju místo za svojí Sparring partnerku Léňu a tak si s kluky občas od sebe odpočineme, což není občas od věci. 

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Jaký byl veletrh Reshoper 2019?

  Konec ledna byl pro nás ve znamení jedné velké události, veletrhu Reshoper. Nebudeme lhát, nervozita trošku panovala. Byl to totiž náš první veletrh, na kterém jsme měli možnost působit jako vystavovatelé. Jak to nakonec dopadlo?

 • Potkáme se na veletrhu Reshoper

  Reshoper - 29. leden 2019, Výstaviště Praha Letňany. Tak přesně tady se spolu potkáme na největší české akci pro e-shopy.

 • 10 prémiových šablon

  Nemáte čas na přípravu e-mailové šablony? Žádný problém. Připravili jsme si pro vás 10 šablon v chytrém editoru, které můžete použít na oblíbené marketingové akce.

 • Marketingový kalendář 2019

  Marketingových akcí není nikdy dost. Jak se v nich ale vyznat? A hlavně, jak na žádnou nezapomenout? Připravili jsme si pro vás marketingový kalendář pro rok 2019. Nemusíte se tedy vůbec bát, že vám něco unikne.

 • Připravte se na vánoční sezónu

  Tak a je to zase tady. Nejkrásnější období roku se pomaličku blíží. Na pečení vánočního cukroví je sice ještě času dost, ale to neplatí pro přípravy vašeho webu nebo e-shopu na Vánoce.

 • Víte, jaké jsou klíčové principy úspěšného copywritingu?

  Jestli váháte, tak jste tu správně. V dnešním článku mám pro vás přichystány zajímavé tipy a informace, které vám přiblíží svět úspěšného copywritingu.

Zpět
nahoru