Všechny články

Fungujeme na 100 %

Rozhodli jsme se, že veškeré rozesílky nekomerčního charakteru od nás dostanete zdarma.

Fungujeme na 100 %

Vzhledem k současné situaci a okolnostem, které se v posledních dnech neustále vyvíjí, jsme se rozhodli, že veškeré rozesílky nekomerčního charakteru od nás dostanete zdarma. Co to přesně znamená?

V případě, že chcete informovat své zákazníky, fanoušky, odběratele nebo čtenáře o dění ve Vaší firmě, tak tento typ nekomerční rozesílky od nás dostanete zdarma. Pokud nemáte dostatečný počet kreditů nebo potřebuje nabít kredity na určitou hodnotu, tak se na nás obraťte. Zajistíme, aby Vaše sdělení v pořádku odešlo. Po rozeslání newsletteru nám prosím napište na chat nebo e-mail a kredity Vám za uskutečněnou rozesílku vrátíme zpět.

Zároveň Vás chceme ujistit, že celý tým Mail Kompletu a hlavně naše online podpora funguje bez jakýchkoliv omezení. Můžete se tedy na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, prosbou nebo radou ohledně e-mailingu. Jsme tady pro Vás.

Rádi bychom Vás také poprosili o jednu věc. Pokud víte o někom, kdo potřebuje pomoci s informovaností svého okolí a spolupracovníků, tak ať se na nás neváhá obrátit. Rádi mu pomůžeme.

Myslíme na Vás a přejeme hodně zdraví.
Váš Mail Komplet

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Mail Komplet bude končit. Přesuňte svůj účet do Boldem co nejdříve

  Doba jde dopředu. A my též. Už nějakou dobu pracujeme na tom, aby tvorba vašich e-mailingových kampaní byla rychlejší, jednodušší a efektivnější. A právě proto jsme pro vás vytvořili nový nástroj Boldem.

 • Finanční plánování v podnikání – jak na něj?

  Ve spolupráci s partnerem Lemonero specializujícím se na chytré financování e-shopů jsme pro vás připravili základní informace k finančnímu plánování pro váš byznys.

 • Mail Komplet ve zcela novém kabátě

  Svět technologií se neustále vyvíjí a rok co rok se tempo „zrychluje“. Zrychluje se natolik, že je někdy obtížné udržet se všemi změnami krok. Pokud nepůjdete „s dobou“, jednoduše řečeno, ujede Vám vlak.

 • Marketingové trendy pro rok 2022

  V posledních letech došlo k dramatické digitální transformaci marketingu. Současná světová situace tento trend ještě více zvýraznila. Prostředí online marketingu je dynamičtější než kdykoli předtím.

 • Změny cookies v roce 2022

  Znáte to, přijdete na stránky a hned na Vás vyskakuje lišta s informacemi o tom, že se ukládají nějaké cookies. Většina z nás bezmyšlenkovitě kliká na souhlasím a pokračuje na obsah. Co se změní v novém roce?

 • Příprava e-mailové šablony v MJML - 2. díl – Responzivní e-maily snadno a rychle

  Nejste zdatní v HTML kódování, ale zároveň byste raději rozesílali e-maily v HTML kódu? V tomto díle zjistíte, jak je snadné vytvořit kódovanou šablonu takřka bez jakýchkoliv znalostí o HTML kódování.

Zpět
nahoru