Všechny články

Fungujeme na 100 %

Rozhodli jsme se, že veškeré rozesílky nekomerčního charakteru od nás dostanete zdarma.

Fungujeme na 100 %

Vzhledem k současné situaci a okolnostem, které se v posledních dnech neustále vyvíjí, jsme se rozhodli, že veškeré rozesílky nekomerčního charakteru od nás dostanete zdarma. Co to přesně znamená?

V případě, že chcete informovat své zákazníky, fanoušky, odběratele nebo čtenáře o dění ve Vaší firmě, tak tento typ nekomerční rozesílky od nás dostanete zdarma. Pokud nemáte dostatečný počet kreditů nebo potřebuje nabít kredity na určitou hodnotu, tak se na nás obraťte. Zajistíme, aby Vaše sdělení v pořádku odešlo. Po rozeslání newsletteru nám prosím napište na chat nebo e-mail a kredity Vám za uskutečněnou rozesílku vrátíme zpět.

Zároveň Vás chceme ujistit, že celý tým Mail Kompletu a hlavně naše online podpora funguje bez jakýchkoliv omezení. Můžete se tedy na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, prosbou nebo radou ohledně e-mailingu. Jsme tady pro Vás.

Rádi bychom Vás také poprosili o jednu věc. Pokud víte o někom, kdo potřebuje pomoci s informovaností svého okolí a spolupracovníků, tak ať se na nás neváhá obrátit. Rádi mu pomůžeme.

Myslíme na Vás a přejeme hodně zdraví.
Váš Mail Komplet

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

Zpět
nahoru