Všechny články

14. února | Valentýn

Tento americký svátek je pro někoho den jako každý jiný, ale pro jiného je to příležitost, jak udělat svým blízkým radost.

14. února | Valentýn

V rámci e-mail marketingu by však tento den neměl být opomíjen. Valentýn se blíží, a proto je ten správný čas na přípravu e-mail marketingových kampaní.

Můžete tak pomoci svým zákazníkům s výběrem toho správného dárku. Mnoho z nich by třeba i chtělo udělat svým blízkým radost, ale chybí jim nápad, co koupit nebo pořídit. Inspirujte své zákazníky k nákupu tím, že jim předáte nějaké tipy na skvělé dárky, které vykouzlí jejich blízkým úsměv na tváři. 

E-mail marketing je skvělý nástroj, jak komunikovat a předávat informace vašim zákazníkům, tak proč toho nevyužít!

Ve videu Vám prozradíme pár tipů, jak se na takovou kampaň můžete připravit.

Mail Komplet Vám přeje krásného Valentýna

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Wexbo doplněk

  Používáte e-shopové řešení Wexbo? S Mail Kompletem můžete díky našemu doplňku automaticky synchronizovat seznam kontaktů a vytěžit tak maximum z e-mail marketingu. Je to jednoduché!

 • See-Think-Do-Care model ve vztahu k e-mail marketingu

  Obchodní schéma, které mnozí z Vás mohou znát pod zkratkou STDC, zastřešuje komunikační cestu od obchodu k cílové skupině a zpět. Známý marketingový koncept, který Vám může pomoci rozjet efektivní online propagaci.

 • Jak nastavit přihlašovací formulář v Shoptetu do Mail Kompletu

  Jedním z nejdůležitějších nástrojů pro sběr kontaktů je jistě přihlašovací formulář. Již dříve jsme si ukázali, jak jej v Mail Kompletu nastavit a jak získat HTML kód pro vložení na web. Dnes se podíváme na to, jak nastavit formulář ve Vašem Shoptetu.

 • Jak upravit kontakt

  Potřebujete upravit informace u kontaktu, ale nevíte jak to? Koukněte se na krátký návod, který jsme si pro Vás připravili a hned budete vědět jak na to!

 • Proč používat Google Analytics?

  Chcete začít sledovat statistiky o úspěšnosti svých e-mailových kampaní? V článku jsme pro Vás shrnuli důvody využívání Google Analytics a přiblížili základní nastavení UTM parametru.

 • Proč e-mail marketing?

  E-mail, skvělý komunikační nástroj, bez kterého bychom si dnešní svět nedokázali ani představit. Jen se zamyslete nad tím, kolik e-mailů denně dostáváte a na kolik e-mailů denně odpovíte. Komunikace je v dnešní době mnohem snadnější a rychlejší. A co teprve takový e-mail marketing?

Zpět
nahoru