Inteligentní
E-mail Marketingový nástroj

pro úspěšné kampaně.

Mail Komplet je inteligentní nástroj, který byl navržen
marketingovými specialisty pro marketingové specialisty.
Přináší výsledky a zjednodušuje vám práci.

Zahájit prohlídku

Práce s databází kontaktů
je základem pro efektivní e-mail marketing.

Naše nástroje vám pomohou spravovat databázi kontaktů, budovat ji, třídit data o kontaktních osobách,
tvořit segmenty, cílit a automaticky udržovat databázi stále čistou.

Super-snadný import
Import stávajících kontaktů je prvním krokem k úspěchu.

Kontakty naimportujete jednoduchým přetažením souboru do okna prohlížeče. Můžete použít hromadný import ze souboru, kontakty importovat přímo z textu a nebo ze vzdáleného datového zdroje - manuálně či přes API. Zabere to pouze pár vteřin.

Podporovanými formáty jsou MS Excel (.xlsx, .xls), CSV, TXT, ale pokud budete potřebovat nějaký jiný, dejte nám vědět a my import zajistíme.

Sběrné nástroje
pro budování databáze kontaktů.

Způsoby kontinuálního budování databáze by měly patřit k základům každé e-mail marketingové strategie. V Mail Kompletu si můžete nastavit, zda chcete používat single či double opt-in.

Přihlašovací formulář
Integrujte formulář k přihlášení odběru newsletteru do vašich stránek a začněte sbírat e-mailové adresy již dnes.

Mobilní aplikace
Proměňte váš tablet ve špičkový lapač kontaktů. Nechte své zákazníky vyplnit jejich e-mailové adresy (za vteřinu pak budou uloženi v seznamu příjemců vašeho účtu Mail Komplet a můžete jim tak posílat zprávy).

Takhle jsme lovili e-maily zákazníků ve vinném sklípku.

Takhle jsme lovili e-maily zákazníků ve vinném sklípku.

Čištění databáze
v Mail Komplet probíhá automaticky.

Čištění databáze je důležité pro udržování vysoké doručitelnosti. Proto jsou v aplikaci Mail Komplet integrované nástroje, které vám s tím pomohou.

Příjemci vašich e-mailů se mohou jednoduše odhlásit pomocí kliknutí na odhlašovací odkaz. Nedoručitelné adresy jsou automaticky odhlášeny. Stejně tak příjemci, od kterých obdržíme zpětnou vazbu, že nahlásili váš e-mail jako SPAM. Všechny tyto adresy jsou automaticky zaznamenány ve složce odhlášení příjemci a není na ně zasíláno.

Vlastní uživatelská pole a segmentace
pro precizní cílení.

Pro snadné cílení můžete využít možnost segmentace přímo v kampani. Vybraný seznam kontaktů můžete rozdělit na jednotlivé segmenty dle vámi zadaných kriterií. Kampaň poté bude zaslána pouze na zvolené segmenty.

Kromě toho můžete definovat neomezený počet vlastních sloupců ve své databázi a e-mailové adresy tak obohatit o další údaje, podle kterých později můžete segmentovat a výborně tak personalizovat.

Nástroje pro tvorbu kampaní
Vytvořte a rozešlete svou e-mailovou kampaň za pár minut.

Příprava nové e-mailové kampaně ještě nikdy nebyla tak snadná, intuitivní a rychlá.
Budete překvapeni, kolik času ušetříte.

Náš průvodce
vás provede tvorbou kampaní.

S tímto průvodcem je příprava kampaní snadná a efektivní.

Nepotřebujete žádné zkušenosti s HTML tvorbou šablon.

Editory
pro tvorbu designově vyladěných a profesionálních e-mailů.

Náš chytrý editor vám umožní na základě jednoduchého přetažení bloků (drag and drop) tvořit krásné newslettery. Můžete si jako mustr zvolit námi předpřipravené šablony nebo začít sami od nuly.

Díky tomuto chytrému editoru nepotřebujete znát HTML kód.

Systém ho v pozadí bloků generuje automaticky za vás a to navíc tak, aby byly výsledné e-maily automaticky responzivní - tedy dobře zobrazitelné napříč celým spektrem zařízení.

Pro zkušené kodéry samozřejmě máme i klasický WYSIWYG editor, kde lze pomocí kódu tvořit pokročilé projekty/kampaně.

Propojení s vaším systémem
pro vložení produktu do newsletteru pouze jedním kliknutím.

Základem e-mail marketingové strategie většiny e-shopů jsou hlavně produktové newslettery. Vyvinuli jsme tedy super-jednoduchou integraci vašich produktů do šablon tvořených v našem chytrém editoru. Propojení je snadné, skrze XML feed. Vaše produkty poté naleznete v editovatelné části produktového bloku. Vyhledejte pomocí fulltextu ten správný produkt a vložte ho do šablony pouhým jedním kliknutím.

Úložiště souborů
pro vaše obrázky a dokumenty.

Vaše dokumenty a obrázky můžete snadno nahrát přímo k nám, do našeho cloudového úložiště, a později je požít ve svých kampaních. Nepotřebujete žádný speciální hosting nebo server. To všechno je zajištěno v rámci aplikace Mail Komplet.

Kontrola před odesláním
jako prevence zbytečných chyb.

Před odesláním kampaně si můžete pomocí naší anti-spamové prověrky nechat ověřit, zda je vaše kampaň správně nastavená. Systém také ověří, jestli váš e-mail neobsahuje aspekty, na které špatně reagují antispamové filtry.

Reporty a statistiky
Sledujte a analyzujte úspěšnost vašich kampaní.

Systém nabízí podrobné statistiky otevřenosti, prokliků a mnoho dalších ukazatelů pro vyhodnocení úspěšnosti kampaní. Díky vizualizaci dat můžete na první pohled vidět, kde je prostor pro zlepšení.

Přehled výsledků kampaní
a to v reálném čase.

Podívejte se, jak úspěšná byla vaše kampaň. Naše reporty vám dají ucelený přehled o výsledcích. Podle jednotlivých metrik potom můžete naplánovat, jak příští kampaň optimalizovat.

Všechny důležité metriky,
o které byste se měli zajímat.

Kolik lidí otevřelo vaši kampaň (míra otevření - open rate), kolik lidí kliklo na odkaz ve vaší kampani (míra prokliku - click rate), procento odhlášených (unsubscribe rate), procento chybných e-mailů (bounce rate). Tvrdé chyby (hard bounces), měkké chyby (soft bounces) a mnoho dalších metrik. Jmenujte je, dáme vám je.

Detailní přehled
s možností rozkliku do mikrodetailu.

Podívejte se, kdo přesně otevřel nebo neotevřel vaší kampaň, kdo klikl na odkaz, kdo přesně se odhlásil a proč nebo třeba jaké e-mailové adresy byly označené jako nedoručitelné a z jakého důvodu.

Export dat
Data jsou vaše. Používejte je, jak se vám jen zlíbí.

Pokud chcete, můžete exportovat data přímo z našich reportů. Nic vám tedy nebrání v tom, dělat vaše vlastní vizualizace obohacené například o údaje z vašeho elektronického obchodu, CRM nebo jiných interních systémů.

Inteligentní automatizace
Nechte počítač dělat práci za vás.

Proč posílat kampaně manuálně, když můžete vše předem nastavit a posílat automaticky? Navrhli jsme pro vás systém, který vám usnadní práci a ušetří čas. Využijte toho a věnujte se v tomto čase něčemu jinému.

Plánování kampaní
vám dá svobodu.

Místo čekání na ten správný okamžik, kdy budete moct kliknout na tlačítko a odeslat kapaň ručně, můžete nastavit rozeslání ve vámi stanovený den a čas a to plně automaticky. Mail Komplet se potom o rozeslání kampaně v přesně naplánovaný čas už postará za vás.

Narozeniny, svátky, výročí
Definujte kampaň jako jednorázovou nebo jako opakující se každý den.

Víte, kdy mají vaši příjemci narozeniny? Kdy slaví svátek nebo kdy mají výročí (řekněme jeden rok od jejich prvního nákupu)? Pošlete jim slevový kupón jako dárek, udělejte jim radost a zvyšte své tržby.

Pomocí aplikace Mail Komplet si můžete nastavit každodenní automatické posílání takové kampaně. Stačí nastavit podmínky, dle kterých bude vždy daný příjemce vybrán - a to vše automaticky.

Remarketing: Up-selling, cross-selling
Jednoduše prodávejte více.

Automatizujte synchronizaci dat z vašeho systému přímo do systému Mail Komplet použitím API rozhraní a využijte tato data k rozeslání automatických remarketingových zpráv vybraným příjemcům, kteří odpovídají požadovaným kriteriím. Přesné cílení vám umožní v ten správný čas připomenout tomu správnému zákzníkovi to, co by mohl potřebovat.

Automatizované e-mailové kampaně
Navolte sekvenci e-mailů jednou a to třeba na celý rok.

Automatizované e-mailové kampaně jsou skvělou cestou, jak zviditelnit vaši značku a udržet ji v povědomí zákazníků. Vytvořte sekvenci e-mailů, které budou zaslány příjemcům automaticky a to v závislosti například na obchodní fázi, ve které se daný příjemce zrovna nachází. Odeslání může proběhnout buď na základě nastavení určitého časového intervalu nebo na základě nějaké dokončené požadované akce.

Posílejte uvítací (welcome) e-maily, představení služeb či sortimentu, týdenní novinky nebo jiné marketingové kampaně. Zpočátku musíte nějaký čas věnovat přípravě, později si však už budete užívat vygenerovaných výsledků, aniž byste museli cokoliv dělat.

Vzdálené datové zdroje
pro automatizaci správy kontaktů.

Někdy se vám prostě nechce importovat kontakty k nám do Mail Kompletu ručně a chcete poslat kampaň na skupinu vybraných kontaktů.

V takovém případě můžete použít vzdálený datový zdroj. Je-li kampaň hotová, automaticky je stažená ze vzdáleného datového zdroje (v reálném čase) a e-maily jsou poslány na všechny vybrané kontakty.

Maximální doručitelnost
Vaše e-maily se dostanou do doručené pošty, ne do složky SPAM!

Mail Komplet e-maily pouze neposílá. Mail Komplet je doručuje! Vždy jsme v obraze a děláme vše pro to, aby tomu tak bylo u všech dostupných schránek..
Na doručitelnosti nám záleží ze všeho nejvíce - uzpůsobili jsme tedy vše tak, aby skóre doručitelnosti Mail Komplet bylo co nejvyšší.

Antispamová prověrka
k nalezení chyb, které by mohly ovlivnit doručitelnost.

Před tím, než kampaň rozešlete, vám naše antispamová prověrka zhodnotí vaši kampaň dle předem stanovených kriterií, podle kterých je každý e-mail hodnocený antispamovými filtry schránek příjemců.

Porušení těchto zásad by mohlo zapříčinit to, že by e-mail zachytily antispamové filtry a byla by tak také poškozena reputace vaší domény jako odesílatele.

Mail Komplet Grid,
který přemýšlí a má dobré mravy.

Naše farma pro rozesílání e-mailů (mail grid) je naprogramovaná tak, aby se sama učila a naslouchala tomu, co jí ostatní servery říkají. Zpracovává nepřijaté e-maily (bounces) a stížnosti na spam, které získává prostřednictvím tzv. Feedback loop. Skvěle zvládá tzv. greylisting i throttling.

Také sbírá a vyhodnocuje metriky a informace o doručitelnosti na úrovni každé domény. Na základě těch se pak sama učí, jak s cílovou doménou co nejefektivněji komunikovat.

Systém včasného varování
a proaktivní detekce problémů.

Aktivně monitorujeme naši infrastrukturu, abychom identifikovali možná rizika související s black listy nebo problémy s reputací IP adres. V momentě, kdy odhalíme nějaký problém, je ovlivněná IP adresa ihned vyřazena ze systému a naši specialisté na doručitelnost začínají analyzovat problém a příčiny a pracovat na rychlém odstranění a prevenci do budoucna.

Specialisté na doručitelnost
se starají za vás, takže vy nemusíte.

Naši vyškolení specialisté monitorují doručitelnost a drží ji na nejvyšší možné úrovni. Analyzují, vyhodnocují a řeší problémy týkající se doručitelnosti.

Skvěle ovládají věci jako DKIM, SPF, DMARC, PTR, MX, SMTP, EHLO, RBL, IP a mnoho dalších technických detailů, díky čemuž se o ně vy nemusíte vůbec starat a můžete se soustředit na jiné věci, které jsou klíčové pro vaše podnikání.

Je to vše? Zdaleka ne!

Zjistěte, co všechno vám může Mail Komplet nabídnout.

Vyzkoušet Mail Komplet

Zpět
nahoru