Efektivní
Strategie, školení
a konzultace

s profesionály v oboru.

Jsme tu proto, abychom nastartovali váš e-mail marketing
a pomohli vám k lepším výsledkům.

E-mail marketingová strategie,
která vás dovede k vysněným výsledkům.

Jak probíhá tvorba e-mail marketingové strategie ve spolupráci s Webkomplet?

Fáze 1: Poznávání
také zvaná jako křížový výslech.

Cílem této fáze je pomoci nám vžít se do vaší role a plně pochopit fungování vašeho podnikání, toho, co děláte a co očekáváte, abychom později mohli sestavit plán vašich e-mail marketingových aktivit. Budeme se vás ptát. Hodně ptát. A nasávat informace.

Budeme tvrdě pracovat na tom, obychom plně porozumněli vašemu obchodnímu modelu, vašim produktům a službám, tomu, kdo jsou vaši cíloví zákazníci, jak s nimi pracujete, jak funguje vaše marže, na co vaši zákazníci slyší a mnoho dalšího.

Ve zkratce - vžijeme se do vaší kůže, abychom zjistili, jak nejlépe integrovat e-mail marketing do zbytku vašeho marketingového mixu.

Fáze 2: Tvorba hrubého konceptu
jinak řečeno - dostaneme nápady na papír.

Bezprostředně po tom, co shromáždíme všechny potřebné informace, navrhneme koncept vaší e-mail marketingové strategie, který bude odpovídat vašemu obchodnímu modelu.

Tato fáze obnáší interní brainstorming s naším marketingovým týmem. Všechny nápady jsou pak převedeny do prezentovatelné formy.

Fáze 3: Prezentace a konzultace hrubého projektu
aneb zjišťování zpětné vazby.

Jakmile je koncept strategie hotov, přichází na řadu prezentace zákazníkovi. Popíšeme vám jednotlivé navržené kroky a doporučení. Společně prokonzultujeme, které nápady jsou podle vás skvělé a které ne. Které jsou realizovatelné ve vaší firmě a které ne.

To nám pomůže sladit se s vašimi potřebami tak dobře, jak jen to je možné. Také nám to pomůže se ujistit, že stojíme na jedné straně. 

Fáze 4: Integrace vaší zpětné vazby a vyladění konceptu do podoby strategie,
aby co nejlépe odrážel vaše potřeby.

Upravíme koncept o váš názor a ponoříme se v probematice více do hloubky. Po kosmetických úpravách potom budeme mít strategii připravenou k finální prezentaci.

Fáze 5: Finální prezentace strategie
aneb plánování startu.

V této fázi vám předložíme finální verzi e-mail marketingové strategie, včetně časového plánu a ceny realizace. Po vzájemném odsouhlasení se můžeme pustit do realizace.

Fáze 6: Realizace strategie
aneb startujeme.

Pojďme dostat míč do hry a zahájit provedení strategie podle plánu.

Chcete vědět více?

Spojte se s námi, rádi vám poradíme.

Kontaktovat Mail Komplet

Školení e-mail marketingu,
které vám ho pomůže dělat správně.

Začínáte s e-mail marketingem, potřebujete provést naším systémem nebo si prostě jen nejste jisti, jestli ve svém e-mail marketingu jdete ruku v ruce s nejnovějšími trendy? My víme, jak na e-mail marketing a rádi svoje know-how předáváme. Jak postupovat?

Fáze 1: Poptávka po školení
aneb dejte nám vědět, co potřebujete.

Rádi vám předáme vše, co máme a známe. Stačí si říct. Cílem této fáze je zjistit, co byste rádi na svém e-mail marketingu zlepšili a v čem si nejste až tak jistí, abychom tomu později mohli uzpůsobit naše obecné školení na e-mail marketing.

Fáze 2: Tvorba prezentace a plánu školení
pro konkrétního zákazníka.

Vytvoříme prezentační materiál přímo pro vás. Tento materiál vám po školení samozřejmě přenecháme.

Fáze 3: Realizace školení

Obecné školení na e-mail marketing většinou trvá 3-4 hodiny. Provedení systémem cca hodinu. Záleží samozřejmě na domluvě. Školíme buď přímo v zasedací místnosti Mail Komplet nebo můžeme dojet až k zákazníkovi.

Zaujalo vás naše školení?

Ozvěte se nám a zeptejte se na vše, co vás zajímá.

Domluvit si školení

Konzultace a koučing
aneb zeptejte se na cokoliv - rádi vás povedeme.

Tvoříte si kampaně sami, ale rádi byste jejich podobu prokonzultovali s odborníkem? Máte ohledně svého e-mail marketingu spoustu otázek?

Kdykoliv se nám ozvěte, rádi vám poradíme. Naše on-line zákaznická podpora je tu pro vás 24/7. Můžete nás kontaktovat například pomocí ikonky online chatu přímo vpravo dole v systému.

Máte dotazy?

Rádi vám je zodpovíme.

Kontaktovat Mail Komplet

Zpět
nahoru