Nepropásněte žádnou e-mail marketingovou novinku. Sledujte Boldem blog.

Přejit na blog
Všechny články

Propojení s UPgates

Spojujeme síly s e-shopovým řešením UPgates. Synchronizujte veškeré údaje o zákaznících a posílejte e-mailové kampaně pomocí několika kliků.

Propojení s UPgates

Co doplněk s UPgates dokáže?

Pomocí doplňku můžete automaticky získávat informace z vašeho e-shopu a použít je tak pro svůj e-mail marketing. 

 • Automatický import kontaktů – doplněk umožní automatické stahování kontaktů přímo do aplikace Mail Komplet. Nemusíte tak složitě importovat vaše zákazníky ručně. Vše probíhá na automatické bázi a v pravidelných intervalech.
 • Synchronizace dat o objednávkách – je ve výchozím nastavení povolená. Díky synchronizaci se vám automaticky začnou přenášet data o objednávkách do aplikace Mail Komplet. To vám umožní segmentovat e-mailové kampaně např. podle celkové výše objednávky, počtu položek v objednávce, data provedení objednávky, značky nebo dalších prvků.
 • Synchronizace dat o produktech – podobně jako předchozí funkce, tak i tato možnost je ve výchozím nastavení povolena. Díky této synchronizaci se produkty stahují do Mail Kompletu a vy tak máte k dispozici aktuální výpis vašich produktů. Vkládání jednotlivých položek do e-mailové kampaně je pak otázkou jednoho kliknutí.
 • Synchronizace dat o košících – i tato funkce je ve výchozím nastavení povolená. Díky synchronizaci budete mít ve svém účtu Mail Komplet informace o veškerých košících. Tedy i o těch nedokončených. Data o nedokončených košících můžete následně využít pro automatizaci opuštěného košíku a skrze ni se pokusit přilákat zpět zákazníky, kteří z jakéhokoli důvodu nákup na vašem e-shopu nedokončili. 

Jak UPgates doplněk nainstalovat?

 1. Přihlaste se do vašeho Mail Komplet účtu a vytvořte si Seznam příjemců, který budete v rámci tohoto propojení využívat. Seznam příjemců vytvoříte v části Seznamy příjemců – Přidat.
 2. Nyní se přihlaste do vašeho Upgates účtu a klikněte na Doplňky.
 3. Do vyhledávácího pole zadejte název Mail Komplet a klikněte na tlačítko Aktivovat
  Doplněk Mail Komplet
   
 4. Otevře se vám nové okno, kde je důležité vyplnit Base crypt a klíč API. Oba údaje najdete ve svém Mail Komplet účtu na kartě Nastavení API klíče

  Base crypt a API klíč v Mail Kompletu
  Upgates_instalace_doplnku_Mail_Komplet
   
 5. Jakmile budete mít Base crypt a klíč API v Upgates účtu vyplněný, klikněte na tlačítko Aktivovat. Po kliknutí na tlačítko na vás vyskočí toto okno, které je potřeba potvrdit. 

  Inforamcni_hlaska_Upgates
   
 6. V posledním kroku si zvolte váš mailing list, který jste si pro tento účel založili v prvním kroku.  

  mailing_list_upgates
   
 7. Klikněte na tlačítko Uložit a máte hotovo. 

Vaše propojení mezi UPgates a Mail Kompletem je vytvořené. Do 15 minut od vytvoření propojení by mělo proběhnout první stažení dat. To obsahuje veškeré informace půl roku zpět. Můžete si tak být jisti, že veškeré údaje jsou aktuální a relevantní. Automatický update navíc probíhá každou hodinu. Výhodou tohoto propojení je také to, že do uživatelského sloupce u dané e-mailové adresy se ukládá informace o tom, jestli kontakt souhlasil se zasíláním newsletteru či nikoliv. Posledním krokem k úspěšnému e-mail marketingu je vytvoření e-mailové kampaně. Připravili jsme si pro vás jednoduchý návod, díky kterému to zvládne opravdu každý.

Vytvořit první e-mailovou kampaň

V případě, že by vám propojení nefungovalo nebo se objevily nějaké nesrovnalosti, tak nás prosím kontaktujte. Stačí využít náš chat v pravém dolním rohu nebo zavolat na telefonní číslo +420 517 070 000. Rádi vám poradíme a vše společně nastavíme.

Sdílejte tento článek:

Okomentujte tento článek

Nejnovější články

 • Mail Komplet bude končit. Přesuňte svůj účet do Boldem co nejdříve

  Doba jde dopředu. A my též. Už nějakou dobu pracujeme na tom, aby tvorba vašich e-mailingových kampaní byla rychlejší, jednodušší a efektivnější. A právě proto jsme pro vás vytvořili nový nástroj Boldem.

 • Finanční plánování v podnikání – jak na něj?

  Ve spolupráci s partnerem Lemonero specializujícím se na chytré financování e-shopů jsme pro vás připravili základní informace k finančnímu plánování pro váš byznys.

 • Mail Komplet ve zcela novém kabátě

  Svět technologií se neustále vyvíjí a rok co rok se tempo „zrychluje“. Zrychluje se natolik, že je někdy obtížné udržet se všemi změnami krok. Pokud nepůjdete „s dobou“, jednoduše řečeno, ujede Vám vlak.

 • Marketingové trendy pro rok 2022

  V posledních letech došlo k dramatické digitální transformaci marketingu. Současná světová situace tento trend ještě více zvýraznila. Prostředí online marketingu je dynamičtější než kdykoli předtím.

 • Změny cookies v roce 2022

  Znáte to, přijdete na stránky a hned na Vás vyskakuje lišta s informacemi o tom, že se ukládají nějaké cookies. Většina z nás bezmyšlenkovitě kliká na souhlasím a pokračuje na obsah. Co se změní v novém roce?

 • Příprava e-mailové šablony v MJML - 2. díl – Responzivní e-maily snadno a rychle

  Nejste zdatní v HTML kódování, ale zároveň byste raději rozesílali e-maily v HTML kódu? V tomto díle zjistíte, jak je snadné vytvořit kódovanou šablonu takřka bez jakýchkoliv znalostí o HTML kódování.

Zpět
nahoru